Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 02.06.2023

Volkswagen представив ID. Buzz з подовженою колісною базою

Цього слід було очікувати: подовжена версія VW ID. Buzz отримує нову батарею на 91 кВт-год і новий задній привід потужністю 210 кВт від ID.7. Нова версія офіційно називається ID.Buzz LWB (long wheelbase = подовжена колісна база) і офіційно представлена у США.

З моменту виходу на ринок влітку минулого року VW ID. Buzz був доступний лише з нормальною колісною базою (NWB) і завжди оснащувався заднім приводом потужністю 150 кВт та акумуляторною батареєю ємністю 77 кВт-год.

Проте  VW анонсував довгобазну версію ще прямо на прем’єрі – на презентації ID. Buzz один з інженерів розповів, що в нього також можна буде встановити батарею більшої ємності. Нещодавно це було представлено у VW ID.7: батарея на 86 кВт-год нетто і 91 кВт-год брутто.

Отже, новий ID. Buzz LWB доступний зі знайомою батареєю на 77 кВт-год, а також з новою батареєю на 91 кВт-год (брутто) від ID.7, чия чиста ємність тут вказана як 85 кВт-год, тобто на одну кіловат-годину менше, ніж у ID.7.

Привід забезпечується або знайомим двигуном потужністю 150 кВт в задній частині, або новим двигуном потужністю 210 кВт в задній частині, який був розроблений під позначенням APP550. На додаток до нової синхронної машини з постійними магнітами з крутним моментом 560 Нм, система отримала новий інвертор для силової електроніки та покращене охолодження двигуна. Завдяки підвищеній потужності максимальна швидкість зросла до 160 км/год (поточний показник Buzz NWB: 145 км/год), а стандартний спринт скоротився з 10,2 до 7,9 секунди.

На додаток до задньопривідної версії потужністю 210 кВт, VW анонсував повнопривідну версію на 2024 рік, ID. Buzz GTX потужністю 250 кВт – тобто варіант з приводом від Cupra Tavascan. З додатковою потужністю 40 кВт стандартний спринт скорочується з 7,9 до 6,4 секунди. VW не надає жодної інформації про використаний акумулятор, але можна з упевненістю припустити, що він більший. Також не вказано, чи повнопривідна версія GTX доступна лише для версії з довгою колісною базою (LWB), лише для версії з нормальною колісною базою (NWB) чи для обох.

Велика батарея заряджається постійним струмом потужністю до 200 кВт. VW тепер вказує час зарядки постійним струмом 25 хвилин для діапазону заряду від 10 до 80 відсотків – в ID.7 все ще вказувалося 30 хвилин.

Зусилля рекуперації можна збільшити, лише обравши режим B на селекторі трансмісії. Однак тепер передбачається, що рекуперація енергії в режимі B буде настільки великою, що звичайні гальма майже не використовуються. Приблизно до 0,3 g уповільнення (або потужності рекуперації 100 кВт) ID. Buzz гальмує без фрикційних гальм.

Версія ID. Buzz LWB має функцію попередньої підготовки акумулятора, яка запускається автоматично, коли в якості пункту призначення навігації вводиться швидка зарядна станція. Крім того, навігаційна система пропонує планування заряджання на довші відстані та підтримує швидке заряджання зі спрощеною автентифікацією (Plug & Charge). Взимку ефективність підвищує тепловий насос.

Версія LWB на цілих 25 сантиметрів довша за версію NWB; колісна база також збільшується на 25 сантиметрів. Завдяки великим колісним аркам і компактній передній осі радіус розвороту збільшується лише з 11,1 до 11,8 метра.

У той час як звичайний ID. Buzz раніше пропонувався лише як п’ятимісний, ID. Buzz LWB доступний в Європі в п’яти-, шести- та семимісному виконанні. Він також пропонує більше простору в салоні та багажнику, а також ширші зсувні двері (на 192 мм більше ширини відкриття).

Стандартна тримісна лавка в другому ряду може бути зміщена в поздовжньому напрямку на 20 сантиметрів. Два сидіння третього ряду також зсуваються в поздовжньому напрямку і можуть бути зняті. ID. Buzz з нормальною колісною базою (NWB) також планують запропонувати з третім рядом сидінь.

Об’єм у п’ятимісній конфігурації з навантаженням до верхнього краю спинок збільшується порівняно з ID. Buzz NWB з 1 121 до 1 340 літрів. При завантаженні до задньої частини першого ряду сидінь об’єм багажника збільшується до 2 469 літрів. І навіть з сімома людьми залишається 306 літрів.

Серед інших нововведень електробуса – головний дисплей, покращена інформаційно-розважальна система та дистанційне керування паркуванням за допомогою смартфону. Також з’явився новий панорамний дах. Він має площу 1,5 квадратних метра (1,54 х 0,93 м) і є не тільки найбільшим серед усіх моделей VW, але й (як і в ID.7) може бути переключений на непрозорий одним натисканням кнопки. Новинкою також є вікна в розсувних дверях, які при відкритті електрично втягуються назад. Північноамериканські версії також отримали сидіння з кондиціонером і підсвічуванням логотипу VW спереду – останнє не дозволено в Європі.

Усередині – 5,3-дюймовий дисплей приладів і 12,9-дюймовий сенсорний екран. Новинкою стали сенсорні повзунки з підсвічуванням під інформаційно-розважальним дисплеєм, які ми знаємо з оновленого ID.3. Програмне забезпечення також пропонує новий графічний інтерфейс. Вперше в ID. Buzz, також пропонується проекційний дисплей і голосовий контроль IDA (знайомий по ID.7).

Поставки першого ID. Buzz в Америці почнеться в 2024 році. Всі варіанти (в тому числі і для Північної Америки) будуть вироблятися в Ганновері (Німеччина). Майже паралельно з виходом на ринок Північної Америки, ID. Buzz з подовженою колісною базою надійде у продаж і в Європі. Ціни VW поки що не розголошує.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.