Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Volkswagen представляє компактний електричний позашляховик

VW планує випустити SUV-версію електричної моделі ID.3. Таким чином, компанія з Вольфсбурга хоче увійти у швидко зростаючий ринок малих (E)-SUV.

Це підтвердив виданню British Autocar генеральний директор Томас Шефер. Компанія працює «повним ходом над розробкою ще одного компактного позашляховика на базі ID.3», — сказав бос VW. ID.3 як позашляховик/кросовер має «виглядати кардинально по-іншому», але все одно базуватиметься на модульному комплекті електричної конструкції бренду (MEB). Ще не до кінця зрозуміло, чи буде ID.3 продаватися як ID.3 X. Наразі VW розглядає можливість зміни номенклатури.

Незабаром очікується фейсліфтинг VW ID.3

«Ми уважно прислухалися до спільноти і зробимо помітний стрибок у плані якості, матеріалів і стабільності роботи систем. Ми зрозуміли і плануємо швидко впровадити», — сказав Шефер.

Зараз у асортименті Volkswagen є кросовер/позашляховик із трохи більшими розмірами ID.4 і позашляховик-купе ID.5, але до 2026 року плануються ще десять нових електромобілів, у тому числі оновлення поточних моделей.

За словами Шефера, компанія має найширший портфель електротехніки в автомобільній промисловості.

На додаток до нового VW ID.3 Volkswagen також випустить електричну модель розміром з Passat у формі седана і універсала – ID.6 і ID.7, а також дві моделі (ID.1 та ID.2) у сегменті малих автомобілів за ціною менше ніж 25 000 євро.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.