Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Volkswagen Golf може стати останнім в історії моделі

Volkswagen Golf є одним із найпопулярніших компактних автомобілів. Проте й він найближчим часом може стати історією.

Як заявив генеральний директор VW Томас Шефер, випуск наступного покоління моделі під питанням. Вся справа в дедалі більших витратах на розробку більш екологічних двигунів внутрішнього згоряння. Адже вони призведуть до збільшення вартості автомобіля, а отже, він не зможе конкурувати на ринку і перестане бути прибутковим. Остаточне рішення поки що не ухвалено, але, найімовірніше, дев’ятої генерації у Golf не буде.

Томас Шефер зазначив, що для восьмого покоління хетчбека, яке дебютувало у 2019 році, підготують масштабний плановий рестайлінг. Його проведуть у 2023-му або 2024 році, що дасть змогу продовжити життєвий цикл моделі до 2028 року.

До цього часу електромобілі завоюють ще більшу частину ринку і стануть значно дешевшими, тому й потреби в наступному Фольксваген Гольф, ймовірно, не буде. До того ж німецька марка готує чотири нові компактні електрокари, перший з яких вийде на ринок у 2025 році. Йдеться про VW ID.2 вартістю менше за 25 000 євро.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.