Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Названа найбільш продавана в світі марка авто


За даними прес-служби компанії, у 2016 році було продано 10,3 млн транспортних засобів. За цим показником корпорація обійшла всього на кілька сотень тисяч свого головного конкурента – Toyota.

Експерти впевнені, що основною причиною того, що продажі Toyota виявилися нижчими, ніж Volkswagen, стали показники за кордоном: на японську компанію вплинуло уповільнення продажів у США, а німецький концерн збільшив продажі в Китаї через зниження податків.

Довідка

Volkswagen AG випускає автомобілі під 12 торговими марками – Audi, Bentley, Bugatti, Ducati, Lamborghini, Seat, MAN, Scania, Škoda, Porsche) і власне Volkswagen. Концерн виробляє легкові автомобілі, позашляховики, вантажівки, мікроавтобуси і мотоцикли.

Джерело: misto.news

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.