Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Названа найбільш продавана в світі марка авто


За даними прес-служби компанії, у 2016 році було продано 10,3 млн транспортних засобів. За цим показником корпорація обійшла всього на кілька сотень тисяч свого головного конкурента – Toyota.

Експерти впевнені, що основною причиною того, що продажі Toyota виявилися нижчими, ніж Volkswagen, стали показники за кордоном: на японську компанію вплинуло уповільнення продажів у США, а німецький концерн збільшив продажі в Китаї через зниження податків.

Довідка

Volkswagen AG випускає автомобілі під 12 торговими марками – Audi, Bentley, Bugatti, Ducati, Lamborghini, Seat, MAN, Scania, Škoda, Porsche) і власне Volkswagen. Концерн виробляє легкові автомобілі, позашляховики, вантажівки, мікроавтобуси і мотоцикли.

Джерело: misto.news

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.