Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Volkswagen розробить нову лінійку бюджетних автомобілів


Компанія Volkswagen розробить нову лінійку бюджетних автомобілів, повідомляє видання Bild. Як розповів головний виконавчий директор марки Мартін Вінтеркорн, новий бренд буде представлений в 2018 році.

Сімейство недорогих автомобілів буде складатися з седана, хетчбека і кросовера. Спочатку новинки будуть продавати на китайському ринку, проте пізніше моделі будуть доступні і в інших країнах. За словами топ-менеджера, вартість моделей складе 8 000-11 000 євро. Збиратися автомобілі будуть на заводі в Китаї.

Нагадаємо, минулого року стало відомо, що Volkswagen затвердив план створення бюджетного суббренда, призначеного для ринків, що розвиваються. В якості партнерів концерн розглядав FAW або SAIC. Крім того зазначалося, що концепція і дизайн нових машин вже затверджені.

Бюджетний бренд створюється для конкуренції з Dacia. У компанії обіцяють, що дешевизна не позначиться на безпеці та якості. «Ми все ще працюємо над вартістю. Зрозуміло одне ми будемо робити тільки такий автомобіль, який буде відповідати правилам безпеки і стандартам якості», – раніше повідомив відповідальний за розвиток марки Ганс-Якоба Нессер.

Джерело: aboutcar.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.