Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Volkswagen розробить нову лінійку бюджетних автомобілів


Компанія Volkswagen розробить нову лінійку бюджетних автомобілів, повідомляє видання Bild. Як розповів головний виконавчий директор марки Мартін Вінтеркорн, новий бренд буде представлений в 2018 році.

Сімейство недорогих автомобілів буде складатися з седана, хетчбека і кросовера. Спочатку новинки будуть продавати на китайському ринку, проте пізніше моделі будуть доступні і в інших країнах. За словами топ-менеджера, вартість моделей складе 8 000-11 000 євро. Збиратися автомобілі будуть на заводі в Китаї.

Нагадаємо, минулого року стало відомо, що Volkswagen затвердив план створення бюджетного суббренда, призначеного для ринків, що розвиваються. В якості партнерів концерн розглядав FAW або SAIC. Крім того зазначалося, що концепція і дизайн нових машин вже затверджені.

Бюджетний бренд створюється для конкуренції з Dacia. У компанії обіцяють, що дешевизна не позначиться на безпеці та якості. «Ми все ще працюємо над вартістю. Зрозуміло одне ми будемо робити тільки такий автомобіль, який буде відповідати правилам безпеки і стандартам якості», – раніше повідомив відповідальний за розвиток марки Ганс-Якоба Нессер.

Джерело: aboutcar.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.