Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Volkswagen і Ford домовилися про створення альянсу


Створення альянсу не передбачає обмін частками між компаніями. Ним управлятиме спільний комітет з топ-менеджерів концернів.

Автоконцерни Volkswagen AG і Ford Motor Company створили альянс для виробництва комерційних автомобілів і середніх за розміром пікапів. Про це повідомила прес-служба Ford у вівторок, 15 січня.

За даними компаній, у 2018 році їх загальний обсяг продажів комерційних авто склав близько 1,2 млн одиниць. При цьому очікується, що в найближчі п’ять років попит на комерційні автомобілі і средньорозмірні пікапи зросте в усьому світі.

“Альянс дозволить компаніям розділити витрати на розробку, ефективно використовувати виробничі потужності, підвищити продуктивність і конкурентоспроможність своїх автомобілів, а також підвищити ефективність витрат при збереженні відмінних характеристик бренду”, – йдеться в повідомленні.

В рамках альянсу Ford розроблятиме і випускатиме пікапи середнього розміру для обох компаній. Також американський концерн планує розробити і побудувати більш великі комерційні авто, орієнтовані на клієнтів з Європи.

Volkswagen, своєю чергою, займеться розробкою і виробництвом більш компактних комерційних венів.

Налагодити виробництво альянс планує до 2022 року, і вже через рік отримати комерційну вигоду.

Створення альянсу не передбачає обмін частками між компаніями. Ним управлятиме спільний комітет з топ-менеджерів концернів.

Раніше глава Volkswagen Херберт Дисс заявив про переговори, які ведуться з керівництвом Ford. За його словами, Volkswagen міг би виробляти автомобілі на американських заводах цього концерну.

Джерело: korrespondent.net

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.