Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Volkswagen і Ford домовилися про створення альянсу


Створення альянсу не передбачає обмін частками між компаніями. Ним управлятиме спільний комітет з топ-менеджерів концернів.

Автоконцерни Volkswagen AG і Ford Motor Company створили альянс для виробництва комерційних автомобілів і середніх за розміром пікапів. Про це повідомила прес-служба Ford у вівторок, 15 січня.

За даними компаній, у 2018 році їх загальний обсяг продажів комерційних авто склав близько 1,2 млн одиниць. При цьому очікується, що в найближчі п’ять років попит на комерційні автомобілі і средньорозмірні пікапи зросте в усьому світі.

“Альянс дозволить компаніям розділити витрати на розробку, ефективно використовувати виробничі потужності, підвищити продуктивність і конкурентоспроможність своїх автомобілів, а також підвищити ефективність витрат при збереженні відмінних характеристик бренду”, – йдеться в повідомленні.

В рамках альянсу Ford розроблятиме і випускатиме пікапи середнього розміру для обох компаній. Також американський концерн планує розробити і побудувати більш великі комерційні авто, орієнтовані на клієнтів з Європи.

Volkswagen, своєю чергою, займеться розробкою і виробництвом більш компактних комерційних венів.

Налагодити виробництво альянс планує до 2022 року, і вже через рік отримати комерційну вигоду.

Створення альянсу не передбачає обмін частками між компаніями. Ним управлятиме спільний комітет з топ-менеджерів концернів.

Раніше глава Volkswagen Херберт Дисс заявив про переговори, які ведуться з керівництвом Ford. За його словами, Volkswagen міг би виробляти автомобілі на американських заводах цього концерну.

Джерело: korrespondent.net

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.