Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Volkswagen втратив статус найбільшого виробника автомобілів у світі


За підсумками 2017 року Volkswagen Group втратила світове лідерство за кількістю проданих автомобілів, яке посіла роком раніше, потіснивши з п’єдесталу Toyota. До такого висновку прийшли експерти, проаналізувавши тонкощі статистичної звітності найбільших автовиробників, пише BBC.com.

Формально, як і торік, Volkswagen лідирує в світовому рейтингу автопродажів – за рік вони реалізували 10,74 млн транспортних засобів. На другому місці опинився альянс Renault-Nissan-Mitsubishi, який поповнився другим японським брендом в 2016 році, а нову назву отримав у вересні минулого року. Японсько-французька група торік прилаштувала 10,61 млн легкових і легких комерційних автомобілів.

Власне, в тонкощах формулювань і криється секрет «недоперемоги» Volkswagen. Заковика в тому, що підраховуючи свої продажі, німці складають абсолютно все: легкові автомобілі, Мінівантажівки, тягачі і навіть автобуси (до складу групи входить бренд Man). Тоді як французи підраховують тільки легкові машини і невеликі вантажівки.

Тим часом, зізнаються експерти, виокремити з загальної статистики німців продажі великої техніки неможливо – виробник не дає такої розбивки. Однак, з огляду на невеликий розрив у результатах між двома лідерами, можна прийти до висновку, що перше місце в 2017 році все ж посів японсько-французький конгломерат, а зовсім не Volkswagen.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.