Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Volkswagen за 10 років має намір випустити 70 електричних моделей


Відповідно до нової комплексної програми Volkswagen Group, протягом наступних десяти років 12 автомобільних марок, що входять до складу концерну, випустять 70 нових повністю електричних моделей, замість 50 запланованих раніше. Таким чином, прогнозований випуск автомобілів, побудованих на електричних платформах Volkswagen Group, збільшиться з 15 до 22 мільйонів.

Виступаючи на щорічній прес-конференції автовиробника генеральний директор Volkswagen Group Герберт Дісс сказав: «Volkswagen бере на себе відповідальність щодо ключових тенденцій майбутнього – особливо в зв’язку із захистом клімату. Цілі Паризької кліматичної угоди – це наш критерій».

Volkswagen за 10 років має намір випустити 70 електричних моделей

До 2025 року концерн планує скоротити викиди СО2 від своїх автомобілів на 30% щодо 2015 року. Для цього, Volkswagen Group інвестує в розробку електрокарів більше 30 млрд євро. До 2030 року 40% моделей в портфелі групи будуть електричними. Повного нейтрального балансу CO2 планують досягти до 2050 року. Для досягнення цих цілей група має намір ефективно і планомірно скорочувати викиди СО2, перейти на поновлювані джерела електроенергії і компенсувати шкоду від викидів, яких не можна уникнути.

Volkswagen за 10 років має намір випустити 70 електричних моделей

Цього року концерн починає виробництво перших електромобілів нового покоління. У березні в Європі стартували продажі кросовера Audi e-tron, а у вересні Porsche представить свою першу електричну модель Taycan. За ними підуть інші, в тому числі хетчбек Volkswagen ID і електричний кросовер ID Crozz, які надійдуть у продаж в наступному році, а також електромобілі марки Škoda і Seat. Забезпечувати електрокари концерну акумуляторними елементами будуть LG Chem, SKI, CATL і Samsung. Також розглядається можливість участі Volkswagen у виробництві акумуляторів в Європі.

Як один із співзасновників мережі IONITY, VW Group візьме участь в установці 400 станцій швидкої зарядки для електрокарів на основних маршрутах Європи. 100 з них будуть знаходитися в Німеччині.

Джерело: www.volkswagen-newsroom.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.