Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Німецька газета повідомила про поділ Volkswagen на чотири компанії


Концерн Volkswagen незабаром можуть розділити на чотири холдингові групи. За даними німецького видання Handelsblatt, одну з них може очолити колишній директор з розробки BMW Герберт Дисс. На такий крок концерн планує піти заради скорочення витрат при виробництві. Офіційного підтвердження цієї інформації поки немає.

За даними видання в перший холдинг планується включити такі бренди, як Volkswagen, Skoda і Seat. В окрему структуру потраплять Audi, Lamborghini і Ducati. Третій холдинг призначається для комерційного транспорту. До нього включать MAN, Scania і Volkswagen Commercial. У четвертий блок потраплять Porsche, Bugatti і Bentley.

Нагадаємо, наприкінці квітня голова наглядової ради Volkswagen Фердинанд пішов у відставку. Пост топ-менеджера тимчасово очолив його заступник Бертольд Хубер. Разом з Пієхом автоконцерн покинула і його дружина Урсула, яка входила до наглядової ради Volkswagen.

За попередніми даними, причиною такого рішення став конфлікт топ-менеджера з керівником автоконцерну Мартіном Вінтеркорном. За даними ряду німецьких ЗМІ, Пієх планував змістити останнього з посади керівника концерну під час річних зборів акціонерів Volkswagen. Однак проти цього виступила рада директорів компанії, яка висловилася на підтримку Вінтеркорна, після чого на голосуванні було вирішено відсторонити Пієха від займаної посади.

«Члени президії одностайно прийшли до висновку, що з урахуванням останніх подій немає необхідної взаємної довіри для успішної спільної роботи», – йдеться в заяві. Відзначимо, що сам Пієх спростував інформацію про свою спробу змістити Вінтеркорна.

Джерело: aboutcar.com.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.