Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 12.05.2023

Volvo відкладає початок виробництва EX90

Volvo Cars відклала початок виробництва свого нового повністю електричного позашляховика EX90, повідомив шведський автовиробник. Volvo Cars потрібно більше часу на розробку і тестування програмного забезпечення. Тому раніше запланований початок виробництва буде скориговано.

Генеральний директор Volvo Джим Роуен з новим EX90: початок виробництва заплановано на першу половину 2024 року.

EX90 e-SUV знаменує собою початок нової ери для Volvo, а також початок нового покоління автомобілів, йдеться в заяві виробника. Це стосується як апаратного, так і програмного забезпечення. Попит на EX90 залишається високим. Тому компанія хоче забезпечити високу якість автомобіля з першого дня.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.