Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Volvo створила «досконалий» симулятор водіння на основі гарнітури віртуальної реальності та костюма з вібруванням

Автовиробник Volvo Cars створив «досконалий симулятор водіння», який буде використовуватися інженерами компанії для розробки нових технологій автономного водіння й безпеки.

Симулятор складається з повноцінного водійського місця з рухомим сидінням і кермом з вібрацією. Максимально реалістичне 3D-зображення створюється за допомогою ігрового движка Unity фахівцями з віртуальної та змішаної реальності Varjo, при цьому картинка виводиться не на плаский монітор, а на гарнітуру віртуальної реальності Varjo XR-1 Developer Edition. Щоб зробити симулятор ще більш реалістичним, випробувач одягає костюм Teslasuit з вібруванням, який додатково аналізує реакції організму.

Таке поєднання програмного та апаратного забезпечення дозволяє інженерам компанії постійно моделювати величезну кількість сценаріїв руху: на реальному випробувальному треку, використовуючи справжній автомобіль, і в цілковитій безпеці. Інженери отримуватимуть інформацію про людей, які взаємодіють з автомобілем, для розробки нових систем безпеки, допомоги водієві і функцій автономного водіння. Таким чином тестувальники зможуть випробувати активні функції безпеки й допомоги водію, майбутні автономні, призначені для користувача, інтерфейси транспортних засобів і моделі автомобілів, а також інші алгоритми.

Нагадаємо, що всередині поточного року Volvo обмежила максимальну швидкість нових автомобілів на позначці 180 км / год і оснастила їх системою Care Key, яка дозволяє власнику знизити цей ліміт ще більше. Починаючи з 2021 року Volvo збирається почати оснащувати свої автомобілі вбудованими камерами для моніторингу поведінки водія, при цьому неуважних і нетверезих можна буде примусово зупиняти на узбіччі.

Джерело: itc.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.