Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Volvo створила «досконалий» симулятор водіння на основі гарнітури віртуальної реальності та костюма з вібруванням

Автовиробник Volvo Cars створив «досконалий симулятор водіння», який буде використовуватися інженерами компанії для розробки нових технологій автономного водіння й безпеки.

Симулятор складається з повноцінного водійського місця з рухомим сидінням і кермом з вібрацією. Максимально реалістичне 3D-зображення створюється за допомогою ігрового движка Unity фахівцями з віртуальної та змішаної реальності Varjo, при цьому картинка виводиться не на плаский монітор, а на гарнітуру віртуальної реальності Varjo XR-1 Developer Edition. Щоб зробити симулятор ще більш реалістичним, випробувач одягає костюм Teslasuit з вібруванням, який додатково аналізує реакції організму.

Таке поєднання програмного та апаратного забезпечення дозволяє інженерам компанії постійно моделювати величезну кількість сценаріїв руху: на реальному випробувальному треку, використовуючи справжній автомобіль, і в цілковитій безпеці. Інженери отримуватимуть інформацію про людей, які взаємодіють з автомобілем, для розробки нових систем безпеки, допомоги водієві і функцій автономного водіння. Таким чином тестувальники зможуть випробувати активні функції безпеки й допомоги водію, майбутні автономні, призначені для користувача, інтерфейси транспортних засобів і моделі автомобілів, а також інші алгоритми.

Нагадаємо, що всередині поточного року Volvo обмежила максимальну швидкість нових автомобілів на позначці 180 км / год і оснастила їх системою Care Key, яка дозволяє власнику знизити цей ліміт ще більше. Починаючи з 2021 року Volvo збирається почати оснащувати свої автомобілі вбудованими камерами для моніторингу поведінки водія, при цьому неуважних і нетверезих можна буде примусово зупиняти на узбіччі.

Джерело: itc.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.