Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 13.04.2023

Volvo EX90 отримає світлодіоди SunLight, які імітують сонячне світло

У майбутньому EX90 Volvo стане першим автовиробником, який використає так звані SunLike світлодіоди для освітлення салону. На відміну від звичайних світлодіодів, вони створюють природний колірний спектр, що імітує сонячне світло.

Вважається, що світлодіоди протидіють втомі очей і навіть головному болю, оскільки вони пригнічують синє світло, створюють менше віддзеркалень і світять без мерехтіння. Відповідно, очі менше подразнюються. Коли ви сідаєте в автомобіль, світло створює вітальний ефект, спочатку світячи яскравішим і холоднішим світлом. Під час поїздки воно автоматично приглушується і змінюється на більш теплий світловий спектр.

“Таке природнє освітлення має дуже розслаблюючий вплив на тіло, мозок та очі. Однак воно не має цілющого або терапевтичного ефекту, – каже Ден Фіджетт, керівник відділу кольору та матеріалів компанії Volvo. Оскільки світло розслабляє водія і підвищує його фізичну форму, він може краще сконцентруватися на русі.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.