Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 14.07.2015

Британські вчені шокували впливом автомобіля на кар’єру людини


Дитина, яка постійно сидить на центральному місці заднього сидіння автомобіля, значно частіше виростає успішним бізнесменом, ніж діти, що сидять біля вікна. Про це говорять результати глобального дослідження, проведеного на замовлення компанії “ŠKODA” всесвітньовідомими британськими вченими, – повідомляє спільнота любителів цієї чеської марки у “Фейсбук”.

У дослідженні взяли участь більше тисячі британців із братами і сестрами. Якщо в сім’ї троє дітей, то часто хтось повинен сидіти на центральному місці на задньому дивані. Зазвичай воно вважається невигідним – місця для ніг мало, немає вікна, в яке діти люблять дивитися, та ще з двох боків родичі пхаються ліктями.

Однак виявилося, що 90% людей, які зараз займають керівні посади, у дитинстві сиділи посередині!

Також 72% нинішніх власників бізнесу і 62% управлінців у дитинстві в машині сиділи між братами і сестрами. Дослідники вважають, що центральне сидіння в машині формують у дитини певні риси, які допомагають потім досягати успіху в кар’єрі.

Так, 44% респондентів зараз відрізняються контактностю, 28% – розсудливістю, 25% – терплячістю, 21% – врівноваженістю і 21% – хорошою адаптацією.

Для 43% сімей місце в автомобілі є причиною постійних суперечок і сварок. Тому якщо хочете виховати дитину керівником – садіть її на середнє сидіння другого ряду!

Джерело: ukr.obozrevatel.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.