Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

В Україні відклали введення Євро-6 для нових авто


Українські депутати вирішили перенести введення екологічного стандарту Євро-6 для нових імпортних автомобілів. Відповідний законопроект 2078-1 парламентарі прийняли 3 грудня 2019 року. Згідно з документом, в Україну можна завозити нові автомобілі зі стандартом Євро-5 аж до 31 грудня 2024 року. 

При цьому вживані автомобілі як і раніше можна ввозити з стандартом не нижче Євро-2.

Найбільше можливе підвищення екостандарта до Євро-6 підкосило б продавців китайських, російських і узбецьких моделей. Але тепер вони можуть і далі спокійно імпортувати до нас нові авто.

Депутати до останнього відкладали перенесення нових стандартів, чим змусили понервувати весь український авторинок. Одні дилери не поспішали замовляти у виробництво нові авто з Євро-6, сподіваючись на відстрочку.

Але знайшлися й ті, хто вирішив завчасно почати поставляти в Україну більш екологічні авто. Тепер останні виявляться в невигідному становищі, оскільки машини з Євро-6 дорожче, ніж нижчим еко-класом.

Замовлення машин у виробництво – процес тривалий. Тільки через 3-6 місяців дилери отримають “живі” машини. Тобто всі плани продажів на 2020 рік йдуть шкереберть. І друге питання: як тепер будувати бізнес тим імпортерам, які вже перейшли на Євро-6? Такі машини явно дорожче, а значить, тепер їм буде складніше конкурувати“, — каже автоексперт Вадим Добровольський.

Джерелоubr.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.