Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

В Україні відклали введення Євро-6 для нових авто


Українські депутати вирішили перенести введення екологічного стандарту Євро-6 для нових імпортних автомобілів. Відповідний законопроект 2078-1 парламентарі прийняли 3 грудня 2019 року. Згідно з документом, в Україну можна завозити нові автомобілі зі стандартом Євро-5 аж до 31 грудня 2024 року. 

При цьому вживані автомобілі як і раніше можна ввозити з стандартом не нижче Євро-2.

Найбільше можливе підвищення екостандарта до Євро-6 підкосило б продавців китайських, російських і узбецьких моделей. Але тепер вони можуть і далі спокійно імпортувати до нас нові авто.

Депутати до останнього відкладали перенесення нових стандартів, чим змусили понервувати весь український авторинок. Одні дилери не поспішали замовляти у виробництво нові авто з Євро-6, сподіваючись на відстрочку.

Але знайшлися й ті, хто вирішив завчасно почати поставляти в Україну більш екологічні авто. Тепер останні виявляться в невигідному становищі, оскільки машини з Євро-6 дорожче, ніж нижчим еко-класом.

Замовлення машин у виробництво – процес тривалий. Тільки через 3-6 місяців дилери отримають “живі” машини. Тобто всі плани продажів на 2020 рік йдуть шкереберть. І друге питання: як тепер будувати бізнес тим імпортерам, які вже перейшли на Євро-6? Такі машини явно дорожче, а значить, тепер їм буде складніше конкурувати“, — каже автоексперт Вадим Добровольський.

Джерелоubr.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.