Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 04.09.2023

VW представив концепт ID.GTI

Volkswagen представив концепт ID.GTI на виставці IAA Mobility в Мюнхені. Очікується, що серійна версія вийде на ринок у 2027 році.

Volkswagen хоче посилите своє реноме виробника екологічно чистих транспортних засобів за допомогою електричного GTI. Абревіатура, яка досі використовувалася лише для спортивних моделей з двигуном внутрішнього згоряння, таких як Golf GTI, в майбутньому буде також ідентифікувати відповідні електричні моделі, оголосив глава бренду VW Томас Шефер (Thomas Schäfer) в неділю ввечері на прем’єрі електричного дослідження GTI напередодні автосалону IAA Mobility в Мюнхені. “За допомогою ID.GTI Concept ми переносимо ДНК GTI в епоху електромобілів”, – сказав Шефер. Серійна версія має з’явитися до 2027 року.

Нова модель є частиною стратегії генерального директора концерну Олівера Блюма (Oliver Blume), згідно з якою окремі бренди повинні сильніше диференціюватися один від одного з точки зору дизайну, але в той же час ділитися більшою кількістю технологій і виробничих потужностей для зниження витрат. “Завдяки особливій дизайнерській ідентичності ми створюємо відмінні продукти і збільшуємо диференціацію брендів”, – сказав Блюме на заході компанії. На відміну від двох років тому, новинки IAA знову були представлені заздалегідь. Попередник Блюма Герберт Дісс (Herbert Diess) майже повністю відмовився від автомобілів на попередньому заході IAA два роки тому.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.