Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

VW представив ID.7. Запас ходу – до 700 км.

Великий запас ходу, ефективний привід, нова концепція управління, за допомогою седану ID.7 Volkswagen електрифікує вищий середній клас. Нова топова модель бренду має з’явитися на ринку вже цього року.

Основний бренд Volkswagen розширює свою електричну серію ID – представив новий седан ID.7. Очікується, що автомобіль довжиною трохи менше п’яти метрів зможе досягти запасу ходу до 700 кілометрів у вищій комплектації і буде пропонуватися з сучасними технологіями зв’язку та дисплеями. Він охоплює верхній сегмент середнього класу після того, як компанія з Вольфсбурга запустила серію повністю електричних транспортних засобів з такими моделями, як компактний автомобіль ID.3 та невеликий позашляховик ID.4.

“ID.7 є надзвичайно важливою моделлю для бренду Volkswagen в Європі, Китаї та Північній Америці”, – заявила на презентації в Берліні Імельда Лаббе, виконавчий директор бренду з продажу, маркетингу та післяпродажного обслуговування. Автомобіль пропонує “привабливу комплектацію” і переконує “ексклюзивністю, найвищим комфортом і високою повсякденною практичністю”.

Окрім Берліна ID.7 був представлений і в інших містах, цього тижня його також покажуть на автосалоні в Шанхаї. З одного боку, цільовою групою є покупці в Європі та Америці. Однак VW сподівається, перш за все, на клієнтів на своєму найважливішому ринку – в Китаї, де виробник вже пропонує великий позашляховик ID.6. Наступна модель ID.7 буде доступна в Китайській Народній Республіці та європейських країнах з осені, а в Північній Америці – з 2024 року.

Одним з найважливіших запусків моделей для Volkswagen минулого року став електричний автобус ID.Buzz. Крім того, серійна версія малолітражного автомобіля ID.2, який нещодавно був представлений в якості концепту, має бути готова найпізніше до 2026 року, а також розробляється субкомпактна модель вартістю менше 20 000 євро. Захисники клімату вже давно закликають оснащувати альтернативою не лише великі транспортні засоби – VW критикували за те, що він спочатку зробив ставку на більш дорогі електромобілі.

До кінця цього десятиліття частка повністю електричних автомобілів у підрозділі Volkswagen Passenger Cars має сягнути щонайменше 80 відсотків транспортних засобів, що поставляються в Європу, а до 2026 року заплановано випуск десяти нових е-моделей. За словами компанії, однією з ролей ID.7 буде “електрифікація далеких перевезень”. Він матиме найбільшу батарею серед усіх моделей основного підрозділу. Виробник орієнтується, зокрема, на водіїв, які часто їздять, та клієнтів автопарків.

Генеральний директор бренду Томас Шефер підкреслив: “Вже у 2026 році ми запропонуємо найширший електронний портфель серед усіх виробників. (…) Наша мета до 2030 року: частка електромобілів у Європі на рівні 80 відсотків. З 2033 року Volkswagen буде виробляти тільки електромобілі в Європі”.

З другої половини року VW будуватиме європейський та північноамериканський варіанти ID.7 на своєму заводі в Емдені. Китайський варіант буде вироблятися в самій Китайській Народній Республіці.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.