Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 18.09.2023

VW припиняє виробництво на легендарній “Прозорій фабриці”

Це був флагманський проект тодішнього голови правління VW Фердинанда Піха – “Прозора фабрика” в Дрездені. Незабаром виробництво автомобілів там завершиться після більш ніж 20 років. І це не єдина зміна, яку Volkswagen вирішив здійснити для Саксонії.

Про зупинку виробництва автомобілів на “Прозорому заводі” в Дрездені, яке здійснювалося там протягом 20 років, виданню Automobilwoche повідомили в колах компанії. Однак місце розташування буде збережено. Перед 300 працівниками будуть поставлені інші завдання, зокрема, у сфері інноваційного виробництва та тестування.

Понад 150 000 одиниць моделей VW Phaeton, Bentley Flying Spur, VW e-Golf та ID.3 були побудовані в Дрездені з моменту запуску сучасного заводу навесні 2002 року. Для тодішнього керівника VW Фердинанда Піха (помер у 2019 році) Дрезденська мануфактура була проектом, близьким до його серця. У 1999 році в присутності тодішнього канцлера Герхарда Шредера було закладено перший камінь у фундамент.

Інтеграція з заводом в Цвіккау

Інший, набагато більший завод у Цвіккау (Німеччина, Саксонія), також стикається зі змінами. Як повідомляє Automobilwoche, він буде інтегрований у виробничу організацію концерну.

Раніше завод-вітрина VW був частиною незалежної компанії “Volkswagen Sachsen GmbH”. Ця компанія була заснована наприкінці 1990 року і сприяла інтеграції східної Німеччини в спільну економіку.    

Згідно з повідомленням VW, завод у Цвіккау поки що не працюватиме на повну потужність. Минулого тижня компанія оголосила про скорочення майже 300 тимчасових робочих місць. У найближчі три роки ще більше тимчасових робочих місць буде скорочено, але їхня доля залишається невизначеною.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.