Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 15.10.2022

VW Golf: тепер із центральною подушкою безпеки

Центральна подушка безпеки вже є на борту в Polo та ID. Тепер s VW Golf отримfd подушку для захисту голів у першому ряду.

У VW Golf тепер до стандартного оснащення належить центральна подушка безпеки. Раніше вона була недоступна для моделі 2019 року. У разі зіткнення така подушка безпеки покликана запобігти боковому удару головами пасажирів, які сидять попереду. Вона вже є стандартним оснащенням для молодших моделей VW, таких як Polo або сімейство ID. 

Сьогодні в автомобільній промисловості центральна подушка безпеки є однією з обов’язкових умов для отримання хорошої оцінки краш-тесту. За власною ініціативою VW перевірив нещодавно обладнаний Golf організацією безпеки Euro NCAP і отримав п’ять із п’яти зірок. Компактний автомобіль отримав такі ж бали, коли дебютував три роки тому, але тоді правила не були такими суворими.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.