Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

VW Group може створити мільярдне спільне підприємство з китайською компанією штучного інтелекту

Підрозділ програмного забезпечення VW Cariad хоче співпрацювати з Horizon Robotics, щоб розробляти цифрові продукти для потреб китайських клієнтів.

Підрозділ програмного забезпечення Volkswagen Cariad хоче об’єднати зусилля з вітчизняним гравцем у галузі штучного інтелекту та автоматизованого водіння в Китаї, найважливішому автомобільному ринку. Спільне підприємство з компанією Horizon Robotics, що займається штучним інтелектом, може означати інвестиції в розмірі до двох мільярдів євро. Відповідно до інформації із корпоративних кіл, цей крок стане центральним будівельним блоком у стратегії оцифрування найбільшої європейської автомобільної групи, проте офіційне рішення ще не прийнято.

В Китаї VW тривалий час співпрацює з вітчизняними постачальниками у виробництві автомобілів і вже деякий час також у виробництві акумуляторних елементів. Спільне підприємство нарощуватиме місцевий досвід у бізнесі за допомогою власного програмного забезпечення та електронних систем і стане менш залежним від постачальників.

Horizon Robotics є партнером інших виробників і постачальників автомобілів, зокрема Continental. Про створення спільного підприємства з китайцями торік оголосила група Dax з Ганновера. Сама Horizon Robotics була заснована в 2015 році і розробляє процесори штучного інтелекту та алгоритми для автоматизованих функцій водіння та безпеки дорожнього руху.

За останні два роки VW втратив частку ринку в Китаї, головним чином через кризу чіпів. За даними групи, постачання напівпровідників знову покращується. Однак існувала також проблема з особливими запитами клієнтів щодо розважальних систем та іншого бортового програмного забезпечення, які спочатку не могли бути задоволені. Нещодавно у Вольфсбурзі було сказано, що необхідно зосередитися на відповідному обладнанні. Це передбачає локальний розвиток, щоб краще відповідати вимогам Китаю. Дочірня компанія з програмного забезпечення Cariad вже має там регіональне відділення.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.