Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 03.12.2022

VW ID.3: раннє оновлення

ID.3 отримав чимало критики за оформлення салону та збої програмного забезпечення, то ж компанія вирішила раніше, ніж за звичай, оновити електромобіль в рамках самовдосконалення.

VW трохи оновлює електричний ID.3 всередині і зовні, змінює асортимент варіантів і заодно підвищує ціни. Крім усього іншого, п’ятидверка буде поставлятися з оновленим програмним забезпеченням, яке має працювати швидше та, зокрема, забезпечувати оновлення по повітрю. Крім того, слід очікувати покращення оформлення салону та якості матеріалів.

Виробник, традиційно, поки не оприлюднює жодних подробиць. Також складно оцінити, наскільки масштабними будуть зовнішні зміни, виходячи з опублікованих у п’ятницю ескізів.

«Дизайн більш зрілий, матеріали в інтер’єрі вищої якості», – заявила директор з продажу Імельда Лаббе у Вольфсбурзі.

Численні пропозиції від клієнтів були враховані та реалізовані як вдосконалення продукту та збагачення стандартного обладнання.

Компактний автомобіль, який було випущено в середині 2020 року, буде виготовлятися не тільки в Цвікау та Дрездені, але й на головному заводі у Вольфсбурзі. Тим не менш, терміни доставки гальмують: якщо ви замовите одну з комплектацій «Life», «Business», «Style», «Max» або «Tour» зараз, то отримаєте автомобіль у четвертому кварталі 2023 року.

Крім того, покупцям доводиться залазити глибше в свої кишені: замість близько 38 000 євро, як раніше, ID.3 тепер починається з 43 995 євро, проте поставляється з легкосплавними дисками в стандартній комплектації та завжди має великий 12-дюймовий центральний дисплей, за який раніше треба було доплачувати. Крім того, тепер в наявності є знімна підлога багажного відділення та центральна консоль із двома підстаканниками. Такі функції, як «Plug & Charge» і інтелектуальний електронний планувальник маршруту призначені для полегшення зарядки електромобіля.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.