Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 14.01.2023

VW ID.Buzz GTX стартує в 2023 році з повним приводом і потужністю 250 кВт

Volkswagen планує представити GTX-версію VW ID.Buzz у 2023 році. Про це повідомив Кай Грюніц, директор з розвитку бренду. Керівник також пояснив, як відбуватиметься впровадження подальших варіантів ID.Buzz.

На заході “Автомобіль року” Грюніц сказав: “GTX буде крутою високопродуктивною версією з 250 кВт, особливим інтер’єром, новими кольорами екстер’єру і деякими додатковими функціями”. Автомобіль повинен отримати звичний повний привід з двома двигунами, знайомий по інших моделях ID, повідомляє Autocar. VW ID.Buzz  GTX, очевидно, буде більш потужним, ніж ID.4 і ID.5.

У Вольфсбурзі також обговорюють повнопривідну версію ID. Buzz без абревіатури GTX, аналогічно VW ID.4 GTX потужністю 220 кВт та VW ID.4 Pro 4Motion потужністю 195 кВт. Потужність обмежується програмно, двигуни та інше обладнання ідентичні.

Щодо вже анонсованої версії ID. Buzz з довгою колісною базою, Грюніц сказав, що він буде запущений влітку. Автомобіль буде на 25 сантиметрів довшим за звичайну версію (довжиною 4,71 метра), що становитиме майже п’ять метрів. Подовжена версія матиме сім посадочних місць і набагато гнучкішу систему сидінь.

Звичайний VW ID.Buzz має лише п’ять сидінь і зсувне заднє сидіння, яке не знімається. Довга версія, з іншого боку, матиме сім сидінь в три ряди, які “можуть бути витягнуті назад” – імовірно, за винятком сидінь в першому ряду. Крім того, будуть встановлені крісла, які можна буде повертати. Але не виключено, що це просто означає, що їх можна поставити назад проти напрямку руху.

Подовжена версія також матиме збільшену колісну базу. На тестовому заході в Копенгагені технічний фахівець підтвердив, що тоді всередину також поміститься більша батарея. Ми припускаємо, що на два модулі більше, ніж батарея ємністю 77 кВт/год з 12 модулями, які використовувалися до цього часу, що означало б близько 90 кВт/год. Чи призведе це до відповідного збільшення дальності – невідомо. Чи вдасться ID. Buzz проїхати максимум 423 км – залишається незрозумілим, оскільки довга версія, звичайно, буде ще й важчою.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.