Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Види часу в автосервісі


Нижче подана ​​система розрахунку продуктивного часу співробітника із загального часу його перебування на робочому місці.

Виды времени в автосервисе

Виробнича потужність є основою для планерування обслуговування клієнтів, оскільки згідно із завантаженням сервісу в конкретно узятий день слід приймати рішення про те, чи може машина бути обслуженою.

Надалі хід думки зміниться від питання “Яку виробничу потужність я сьогодні маю?” до питання “Яка виробнича потужність мені сьогодні необхідна?” Слід надавати виробничу потужність тоді, коли вона необхідна відповідно до побажань клієнта.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.