Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Виробнича потужність в автосервісі


Планування виробничої потужності є базою для обліку показників, які орієнтовані на виробництво

Один механік  працює в рік приблизно 1 680 годин (за основу брали 8-ми годинний робочий день та 40 годинний робочий тиждень). При середній завантаженості менше 8-ми годин в день (40-ка годинний тиждень) відповідно знижується і річний показник. З цієї цифри можна легко вирахувати денну виробничу потужність  всього персоналу сервіса. Та все ж, звідки береться ця цифра?

Баланс робочого часу:

Баланс рабочего времени

При цьому заради справедливості слід відмітити, що механіки не весь час працюють безперервно. Час присутності механіка на роботі ділиться на продуктивний час, непродуктивний час, а також періоди часу, коли домінує простій. Ці непродуктивні фази слід мінімізувати.

Планування виробничої потужності проводиться на кажний робочий день. За правилами слід робити це заздалегідь раз в місяць, оскільки як раз на місяць стає відомо зазадалегідь заплановані відпустка та навчання персоналу. Тільки в тому випадку, якщо хтось із персоналу сервіса захворює, слід актуалізовувати план виробничої потужності.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.