Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Виробнича потужність в автосервісі


Планування виробничої потужності є базою для обліку показників, які орієнтовані на виробництво

Один механік  працює в рік приблизно 1 680 годин (за основу брали 8-ми годинний робочий день та 40 годинний робочий тиждень). При середній завантаженості менше 8-ми годин в день (40-ка годинний тиждень) відповідно знижується і річний показник. З цієї цифри можна легко вирахувати денну виробничу потужність  всього персоналу сервіса. Та все ж, звідки береться ця цифра?

Баланс робочого часу:

Баланс рабочего времени

При цьому заради справедливості слід відмітити, що механіки не весь час працюють безперервно. Час присутності механіка на роботі ділиться на продуктивний час, непродуктивний час, а також періоди часу, коли домінує простій. Ці непродуктивні фази слід мінімізувати.

Планування виробничої потужності проводиться на кажний робочий день. За правилами слід робити це заздалегідь раз в місяць, оскільки як раз на місяць стає відомо зазадалегідь заплановані відпустка та навчання персоналу. Тільки в тому випадку, якщо хтось із персоналу сервіса захворює, слід актуалізовувати план виробничої потужності.

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.