Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Renault підтвердила плани запуску виробництва автомобілів в Україні


Група Renault підтверджує, що вивчає різні проекти в Україні з потенційними місцевими промисловими партнерами, які стосуються локалізації збирання деяких моделей брендів групи.

Про це повідомили в прес-службі Рено Україна в коментарі liga.net.

При цьому у компанії поки не готові розголошувати терміни та інші деталі проекту.

Ми починаємо обговорення, тому ще дуже рано говорити“, – відзначили в Рено Україна.

Нагадаємо, що раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман написав на своїй Facebook-сторінці про те, що Renault і Кабмін обговорюють можливість розміщення виробництва автомобілів в Україні.

Група Renault виробляє автомобілі з 1898 року. На сьогодні об’єднує кілька марок (Renault, Dacia, Renault Samsung Motors, Alpine и LADA). У 2017 році компанія продала майже 3,76 млн автомобілів у 134 країнах. Група має 36 виробничих майданчиків, 12,7 тис. точок продажів і 180 тис. працівників. Рено Україна зареєстровано в 2005 році. Його дилерська мережа нараховує 30 дилерів.

Нагадаємо, що в Україні продажі автомобілів Renault третій рік лідирують на ринку легкових і легких комерційних автомобілів.

Джерело:  biz.nv.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.