Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Renault підтвердила плани запуску виробництва автомобілів в Україні


Група Renault підтверджує, що вивчає різні проекти в Україні з потенційними місцевими промисловими партнерами, які стосуються локалізації збирання деяких моделей брендів групи.

Про це повідомили в прес-службі Рено Україна в коментарі liga.net.

При цьому у компанії поки не готові розголошувати терміни та інші деталі проекту.

Ми починаємо обговорення, тому ще дуже рано говорити“, – відзначили в Рено Україна.

Нагадаємо, що раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман написав на своїй Facebook-сторінці про те, що Renault і Кабмін обговорюють можливість розміщення виробництва автомобілів в Україні.

Група Renault виробляє автомобілі з 1898 року. На сьогодні об’єднує кілька марок (Renault, Dacia, Renault Samsung Motors, Alpine и LADA). У 2017 році компанія продала майже 3,76 млн автомобілів у 134 країнах. Група має 36 виробничих майданчиків, 12,7 тис. точок продажів і 180 тис. працівників. Рено Україна зареєстровано в 2005 році. Його дилерська мережа нараховує 30 дилерів.

Нагадаємо, що в Україні продажі автомобілів Renault третій рік лідирують на ринку легкових і легких комерційних автомобілів.

Джерело:  biz.nv.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.