Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 21.04.2023

WAE (Williams Grand Prix Engineering) представила технологічну платформу електричного гіперкара потужністю 1 650 кВт

WAE є правонаступником Williams Grand Prix Engineering, компанії, що стоїть за командою Формули-1 Williams. Платформа, яку WAE представила на виставці E-Tech Europe Advanced Electricity Show (19-20 квітня в Болоньї), також є спортивною. На виставці також був представлений прототип Triumph TE-1, а також акумуляторний модуль від WAE.

Платформа для електричного гіперкара називається EVR, що, ймовірно, розшифровується як Electric Vehicle Racing. Очевидно, вона буде запропонована як стартапам, так і відомим автовиробникам.  

Серед особливостей – легка композитна конструкція з тяговим акумулятором, розташованим у центрі транспортного засобу. EVR може перевозити не тільки чисто гоночні автомобілі, але й дорожні моделі, як GT архітектури з фіксованим дахом, так і Targa з відкритим дахом. Це стало можливим завдяки конструкції корпусу, яка з самого початку була розроблена для відкритих транспортних засобів.

З батареєю ємністю 85 кВт-год і піковою потужністю не менше 1 650 кВт, платформа EVR забезпечує розгін від 0 до 100 км/год менш ніж за 2,0 секунди і максимальну швидкість понад 400 км/год. Підтримується повний і
задній привід. Вага автомобіля не перевищує 1 800 кілограмів. Крім того, передбачена швидка зарядка: За 20 хвилин можна поповнити запас електроенергії на понад 450 км.

Для стартапів EVR пропонує повне рішення “під ключ”, а WAE постачає весь транспортний засіб. Зовнішній дизайн визначається замовником або надається партнером WAE. Для відомих виробників транспортних засобів WAE прагне, щоб платформа дозволила скоротити час виходу на ринок, оскільки весь інжиніринг і виробництво рухомого шасі виконує WAE.

EVR є дуже гнучким з точки зору дизайну інтер’єру та екстер’єру, обіцяє WAE. Крім того, поставка першого прототипу на базі EVR повинна стати можливою вже через 12 місяців після початку проекту, а поставка першого серійного автомобіля – через 24 місяці. Також розробляється варіант з водневими паливними елементами під назвою EVR-H.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.