Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 26.03.2023

Webasto випускає нову систему кондиціонування повітря для вантажівок

Спеціаліст з теплових систем розробляє нову систему кондиціонування повітря на даху для вантажівок, яка обіцяє забезпечити високу енергоефективність.

Комфортні температури в спекотному середовищі, а також низьку вологість у кабінах вантажівок обіцяє баварський постачальник автомобільної техніки Webasto зі своїм новим даховим кондиціонером Cool Top 23 RT-E. За словами компанії, новинка має й інші позитивні характеристики. Наприклад, кондиціонер особливо довговічний і споживає порівняно мало енергії завдяки двом новим безщітковим вентиляторам. У той же час, його робота відрізняється особливою тишею.

Енергія, необхідна для роботи, надходить від 24-вольтового акумулятора автомобіля. Таким чином, теплова система може охолоджувати “енергоефективно” з потужністю до 2 500 Вт. Система працює незалежно від двигуна, що дозволяє “скоротити час холостого ходу і, таким чином, заощадити паливо”, підкреслює компанія, що спеціалізується на теплових, дахових і акумуляторних системах. Відключення за низької напруги гарантує, що акумулятор завжди достатньо заряджений, а отже, двигун запускається безперебійно.

Виробник також інформує: модель важить лише 28 кілограмів і має висоту 16,5 сантиметрів. Її можна швидко і легко встановити в існуючий отвір у даху кабіни водія. Управління здійснюється безпосередньо на блоці або за допомогою пульта дистанційного керування.

Зазвичай вантажні кондиціонери, які охолоджують під час руху, підключені до двигуна транспортного засобу і тому працюють тільки тоді, коли двигун працює. Стояночні кондиціонери працюють незалежно від двигуна і отримують енергію безпосередньо від акумулятора транспортного засобу.

Довідка: компанія Webasto має штаб-квартиру в Штокдорфі поблизу Мюнхена і виробляє системи кондиціонування повітря для автобусів, комерційного, спеціального та залізничного транспорту. Згідно з власною інформацією, компанія є одним із 100 найбільших постачальників для автомобільної промисловості з приблизно 15 700 співробітниками у більш ніж 50 місцях по всьому світу.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.