Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Williams та Italdesign створили платформу EVX, на базі якої можна будувати преміальні електромобілі

Williams та Italdesign створили платформу EVX, на основі якої можна будувати преміальні електромобілі з потужністю до 1000 кВт і запасом ходу до 1000 км.

Відома британська компанія Williams Advanced Engineering (WAE) і не менш відоме італійське дизайнерське бюро Italdesign запропонувало всім бажаючим виробникам електромобілів власну модульну платформу EVX. Завдяки експертизі фахівців обох компаній будь-який бажаючий зможе в найкоротші терміни побудувати власний преміальний електричний седан, купе або кросовер з видатними характеристиками й унікальним дизайном.

Платформа EVX від Williams Advanced Engineering зібрана з алюмінію і композитних матеріалів, а батарея від початку вбудована в її структуру, що підвищує міцність, жорсткість і безпеку, а також максимально знижує вагу готового виробу. Оскільки вся необхідна начинка зосереджена в пласкій нижній частині, дизайнери отримують більшу свободу реалізації при створенні екстер’єру та інтер’єру електромобілів.

Таким чином від замовника потрібно тільки вказати необхідні технічні характеристики, формфактор і напрямок дизайну, після чого інженери WAE виберуть відповідні технічні параметри (кількість і потужність двигунів, об’єм батареї), а дизайнери з Italdesign запропонують варіанти зовнішнього вигляду.

Як зазначають партнери, потужність електромобіля на платформі EVX може доходити до 1000 кВт (1350 к.с.), розгін до 100 км / год – за 2,4 секунди, а запас ходу від повного заряду батареї – до 1000 км. У базовій версії електромобілів буде використаний блок батарей на 104-120 кВтг, а в топовій – до 160 кВтг. Як уже згадувалося, на платформі можна збирати електричні седани, купе або кросовери з колісною базою від 2900 до 3100 мм з двома, трьома або чотирма електродвигунами і заднім або повним приводом.

Весь процес від постановки завдання до побудови першого прототипу займе менше року, а запуск серійного виробництва відбудеться в межах трьох років. При цьому партнери зможуть забезпечити необхідною підтримкою як лімітовані партії електромобілів (до 500 примірників на рік, які можуть збирати на заводських потужностях самої Italdesign), так і досить великі серії з обсягом до 10,000 штук, розраховані на збірку OEM-виробниками.

Відзначимо, що Williams Advanced Engineering поставляла батареї для гоночних серій Formula E, Extreme-E і ETCR, а Italdesign має 53-річний досвід у створенні дійсно привабливих автомобілів.

Джерело: itc.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.