Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
uk

Williams та Italdesign створили платформу EVX, на базі якої можна будувати преміальні електромобілі

Williams та Italdesign створили платформу EVX, на основі якої можна будувати преміальні електромобілі з потужністю до 1000 кВт і запасом ходу до 1000 км.

Відома британська компанія Williams Advanced Engineering (WAE) і не менш відоме італійське дизайнерське бюро Italdesign запропонувало всім бажаючим виробникам електромобілів власну модульну платформу EVX. Завдяки експертизі фахівців обох компаній будь-який бажаючий зможе в найкоротші терміни побудувати власний преміальний електричний седан, купе або кросовер з видатними характеристиками й унікальним дизайном.

Платформа EVX від Williams Advanced Engineering зібрана з алюмінію і композитних матеріалів, а батарея від початку вбудована в її структуру, що підвищує міцність, жорсткість і безпеку, а також максимально знижує вагу готового виробу. Оскільки вся необхідна начинка зосереджена в пласкій нижній частині, дизайнери отримують більшу свободу реалізації при створенні екстер’єру та інтер’єру електромобілів.

Таким чином від замовника потрібно тільки вказати необхідні технічні характеристики, формфактор і напрямок дизайну, після чого інженери WAE виберуть відповідні технічні параметри (кількість і потужність двигунів, об’єм батареї), а дизайнери з Italdesign запропонують варіанти зовнішнього вигляду.

Як зазначають партнери, потужність електромобіля на платформі EVX може доходити до 1000 кВт (1350 к.с.), розгін до 100 км / год – за 2,4 секунди, а запас ходу від повного заряду батареї – до 1000 км. У базовій версії електромобілів буде використаний блок батарей на 104-120 кВтг, а в топовій – до 160 кВтг. Як уже згадувалося, на платформі можна збирати електричні седани, купе або кросовери з колісною базою від 2900 до 3100 мм з двома, трьома або чотирма електродвигунами і заднім або повним приводом.

Весь процес від постановки завдання до побудови першого прототипу займе менше року, а запуск серійного виробництва відбудеться в межах трьох років. При цьому партнери зможуть забезпечити необхідною підтримкою як лімітовані партії електромобілів (до 500 примірників на рік, які можуть збирати на заводських потужностях самої Italdesign), так і досить великі серії з обсягом до 10,000 штук, розраховані на збірку OEM-виробниками.

Відзначимо, що Williams Advanced Engineering поставляла батареї для гоночних серій Formula E, Extreme-E і ETCR, а Italdesign має 53-річний досвід у створенні дійсно привабливих автомобілів.

Джерело: itc.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.