Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Xiaomi зареєструвала торгову марку Modena — для свого першого автомобіля

Xiaomi зареєструвала торгову марку Modena разом із деякими варіаціями кодової назви. В описі до заявки зазначено, що марка використовуватиметься для транспортних засобів. 

Раніше ходили чутки, що перше авто Xiaomi Modena випускатиметься у двох версіях (причому перша позиціюватиметься як конкурент Tesla Model 3), а у 2025 році вийде другий серійний автомобіль виробника під назвою Lemans.

Над Modena інтенсивно працюють понад 2300 співробітників R&D Xiaomi. Очікується, що автомобіль надійде в масове виробництво у 2024 році. 

У вересні 2022 року генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь оголосив, що перший тестовий автомобіль Xiaomi зійшов з конвеєра згідно з графіком, а зимові випробування заплановано на грудень. Пізніше у мережі з’явились фото, на яких, ймовірно, зображена майбутня  Modena.

У березні 2021 року рада директорів китайського виробника електротехніки Xiaomi схвалила вихід на автомобільний ринок, а у вересні компанія повідомила про реєстрацію дочірнього підприємства Xiaomi EV Company Limited зі статутним капіталом $10 млрд юанів ($1,55 млрд). 

Xiaomi планує запустити завод з виробництва автомобілів, який розташується в місті Ічжуан, на південний схід від Пекіна, який буде побудований у два етапи — спочатку лінія на 150 тис., а потім його потужність буде розширена до 300 тис. одиниць. Неподалік заводу Xiaomi також побудує штаб-квартиру, офіси та приміщення для проведення досліджень для свого автомобільного підрозділу.

Джерело: itc.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.