Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

XYZ Аналіз


У XYZ-аналізі товар класифікується за мінливостю споживання запасу або швидкості відвантаження. Змінність споживання оцінюється із статистики відвантажень за період з допомогою коефіцієнта варіації статистичного ряду V. За значенням цього коефіцієнта весь перелік товару ділиться на три групи: «X», «Y» і «Z».

До групи «X» відносяться позиції запасу, у яких коефіцієнт варіації відвантажень до 25%. У групу «X» будуть включені позиції запасу, що мають відносно стабільні характеристики відвантаження. Стосовно цієї групи можна застосувати концепцію мінімізації рівня запасу. Це означає, що, якщо всі інші умови роботи однакові, оптимальний резервний запас Q рез товару групи «X» буде менше, ніж товару групи «Y», а тим більше групи «Z».

Комбінування ABC/ XYZ аналізу

Щоб використовувати ABC-аналіз і XYZ-аналіз більш ефективно, їх об’єднали в ABC / XYZ аналіз. Це дасть можливість досягти кращих результатів для управління запасами товарів

Комбинирование ABC/ XYZ анализа

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.