Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 06.11.2016

За десять місяців українці купили більше 50 тисяч нових легкових автомобілів


З січня по жовтень поточного року в Україні було зареєстровано 50 233 продажів нових легкових автомобілів, повідомляє асоціація «Укравтопром». У порівнянні з аналогічним періодом минулого року попит на нові автомобілі збільшився майже на 40 відсотків.

Найбільшим попитом, за звітний період, користувалися автомобілі марки Toyota, обсяг продажів яких, в порівнянні з минулим роком, зріс на 54% і склав 5 977 авто.

Друге місце посіло Renault, з результатом 4 840 авто ( на 49% більше, порівняно з аналогічним періодом минулого року).

Volkswagen, який збільшив свої продажі на 126%, посів третю позицію на українському ринку з результатом 3 947 авто.

Четверте місце, за обсягом реалізованих автомобілів, дісталося ще одному представнику концерну VW – чеській марці Skoda, в активі котрої 3 035 проданих авто (+ 79% до апмр).

Завершує п’ятірку лідерів – KIA. За десять місяців автомобілі цієї корейської марки обрали 2 984 покупця (на 83% більше ніж торік ).

А найпопулярнішою моделлю, за підсумками продажів за період січень – жовтень, стала KIA Sportage, яка отримала 1 993 українських реєстраційних номерів.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.