Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Новий завод з пошиття чохлів для авто відкритий у Львівській області


Нову чергу виробничих потужностей – завод “Бадер-Аунде” з пошиття обшивок сидінь автомобілів відкрито у Львівській області (с.Кожічі Яворівського району) в рамках Міжнародного економічного форуму, повідомляє прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.

Згідно з повідомленням, новий завод став спільним проектом німецьких інвесторів Bader GmbH, який вже має два виробничі майданчики з пошиття шкіряних чохлів для авто у Львівській області (в Кожичі і Городку), і компанії Aunde.

“Завод “Бадер” на двох виробничих майданчиках шиє чохли для салонів авто зі шкіри, а компанія Aunde спеціалізується на пошитті аналогічних виробів з текстилю. Новий завод – їх спільний проект, і такий симбіоз дозволить виробляти комбіновані обшивки для салонів авто”, – зазначається в повідомленні.

Інвестиції в новий завод вже становили 146 млн грн.

“Наша спеціалізація – пошив автомобільних сидінь марки AUDI. Плануємо виробляти більше 1 тис. готових комплектів, що відповідає одному авто, в день. Понад 3,5 тис. співробітників працює у всій структурі компанії “Бадер”, а саме тут створять 800 робочих місць. Сумарна інвестиція в цей об’єкт – EUR10 млн, з яких понад EUR 2 млн – вартість німецького обладнання”, – цитує прес-служба ОДА керівника “Бадер-Аунде Україна” Андрія Павлуню.

За його словами, в перспективі новостворений проект планує розширити модельний ряд авто і виконувати замовлення для автовиробників Daimler (Mercedes-Benz) і Skoda.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.