Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Новий завод з пошиття чохлів для авто відкритий у Львівській області


Нову чергу виробничих потужностей – завод “Бадер-Аунде” з пошиття обшивок сидінь автомобілів відкрито у Львівській області (с.Кожічі Яворівського району) в рамках Міжнародного економічного форуму, повідомляє прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.

Згідно з повідомленням, новий завод став спільним проектом німецьких інвесторів Bader GmbH, який вже має два виробничі майданчики з пошиття шкіряних чохлів для авто у Львівській області (в Кожичі і Городку), і компанії Aunde.

“Завод “Бадер” на двох виробничих майданчиках шиє чохли для салонів авто зі шкіри, а компанія Aunde спеціалізується на пошитті аналогічних виробів з текстилю. Новий завод – їх спільний проект, і такий симбіоз дозволить виробляти комбіновані обшивки для салонів авто”, – зазначається в повідомленні.

Інвестиції в новий завод вже становили 146 млн грн.

“Наша спеціалізація – пошив автомобільних сидінь марки AUDI. Плануємо виробляти більше 1 тис. готових комплектів, що відповідає одному авто, в день. Понад 3,5 тис. співробітників працює у всій структурі компанії “Бадер”, а саме тут створять 800 робочих місць. Сумарна інвестиція в цей об’єкт – EUR10 млн, з яких понад EUR 2 млн – вартість німецького обладнання”, – цитує прес-служба ОДА керівника “Бадер-Аунде Україна” Андрія Павлуню.

За його словами, в перспективі новостворений проект планує розширити модельний ряд авто і виконувати замовлення для автовиробників Daimler (Mercedes-Benz) і Skoda.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.