Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Британці придумали “зебру”, яка сама себе малює (відео)


Нові «зебри» допомагають людям переходити дорогу, «малюючи» перехід в реальному часі, а також стоп-лінії та покажчики для водіїв, що підказують, коли потрібно знизити швидкість і зупинитися, передає Independent.

Прототип системи вже був тимчасово встановлений у південній частині Лондона.

Вся зона переходу контролюється камерами, зображення з яких потрапляють в нейронну мережу, здатну розпізнавати пішоходів, велосипедистів та транспортні засоби.

Мережа також може визначати місце розташування та швидкість кожного учасника дорожнього руху, дозволяє припустити їхні наступні кроки.

Поверхня дороги в зоні пішохідного переходу розроблена так, щоб бути здатною витримувати вагу будь-яких транспортних засобів.

У дорогу вбудовані діоди, світло яких видно з усіх боків у будь-який час дня. Вони малюють розмітку на дорозі.

Система може працювати тільки тоді, коли помітить пішохода, або ж може збільшувати ширину, щоб впоратися з великим пішохідним трафіком.

Для неуважних пішоходів, котрі дивляться в екран смартфона, придумали окрему функцію – система малює попереджувальні знаки навколо них.

Британці придумали "зебру", яка сама себе малює (відео)

Це допоможе привернути увагу пішоходам і забезпечить їм безпечний перетин дороги.

Джерело: fromua.news

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.