Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 20.10.2017

Британці придумали “зебру”, яка сама себе малює (відео)


Нові «зебри» допомагають людям переходити дорогу, «малюючи» перехід в реальному часі, а також стоп-лінії та покажчики для водіїв, що підказують, коли потрібно знизити швидкість і зупинитися, передає Independent.

Прототип системи вже був тимчасово встановлений у південній частині Лондона.

Вся зона переходу контролюється камерами, зображення з яких потрапляють в нейронну мережу, здатну розпізнавати пішоходів, велосипедистів та транспортні засоби.

Мережа також може визначати місце розташування та швидкість кожного учасника дорожнього руху, дозволяє припустити їхні наступні кроки.

Поверхня дороги в зоні пішохідного переходу розроблена так, щоб бути здатною витримувати вагу будь-яких транспортних засобів.

У дорогу вбудовані діоди, світло яких видно з усіх боків у будь-який час дня. Вони малюють розмітку на дорозі.

Система може працювати тільки тоді, коли помітить пішохода, або ж може збільшувати ширину, щоб впоратися з великим пішохідним трафіком.

Для неуважних пішоходів, котрі дивляться в екран смартфона, придумали окрему функцію – система малює попереджувальні знаки навколо них.

Британці придумали "зебру", яка сама себе малює (відео)

Це допоможе привернути увагу пішоходам і забезпечить їм безпечний перетин дороги.

Джерело: fromua.news

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.