Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Zeekr 001 – електрокросовер із запасом ходу понад 1000 км

Вартість такої машини сягатиме близько 70 000 доларів. Електрокросовер із 536-сильною установкою зможе розганятися до 100 км/год приблизно за чотири секунди. 

Розроблено електромобіль Zeekr 001 із рекордним запасом ходу понад 1000 км. Про це повідомляє Autoevolution.

За документами запас ходу кросовера становить 1032 км. Це стало можливим завдяки величезній батареї ємністю 140 кВт∙год розробки CATL.

До масового виробництва електрокросовер надійде з другої половини 2023 року. У світі буде 1000 таких авто за ціною 70 000 доларів.

Спочатку кросовер з’явиться у Китаї, а потім вийде на європейський ринок.

Попередником унікального електромобіля є Zeekr 01, тобто перша модель нового електричного бренду концерну Geely. Розроблено її у Швеції фахівцями Volvo.

Довжина машини п’ять метрів, колісна база – три. В авто обтічний дизайн з похилим дахом. У салоні є спортивні шкіряні сидіння з електроприводом та вентиляцією.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.