Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 20.04.2023

Zeekr 001 і X будуть запущені в Європі до кінця 2023 року

Про це китайський бренд оголосив на Шанхайському автосалоні 2023. Першими моделями для Європи стануть Zeekr 001 та Zeekr X.

Автомобілі дебютують у Швеції та Нідерландах у четвертому кварталі 2023 року, але незабаром до них приєднаються й інші країни та моделі. 

Zeekr 001 має довжину 4,97 метра і висоту 1,56 метра, це кросовер; виробник називає його Shooting Brake. Porsche Taycan Sport Turismo має приблизно таку ж довжину, але лише 1,40 метра у висоту. У Китаї автомобіль пропонується з заднім приводом потужністю 200 кВт, а також з повним приводом потужністю 400 кВт. Крім того, пропонуються батареї на 86 і 100 кВт-год для пробігу в режимі CLTC до 732 км. Запас ходу WLTP має становити близько 600 км.

Zeekr X – це компактний позашляховик, який при довжині 4,45 метра і висоті 1,57 метра має розмір Kia Niro EV. Колісна база точно така ж, як у Smart #1, який також був розроблений материнською компанією Zeekr – Geely. Силові агрегати (RWD потужністю 200 кВт і AWD потужністю 315 кВт) і батареї (66 кВт-год брутто, 61 кВт-год нетто) також однакові.

І Zeekr 001, і Zeekr X засновані на архітектурі Geely (Sustainable Experience Architecture, SEA). Однак обидві моделі були розроблені не в Китаї, а в глобальному центрі дизайну та розробки в Гетеборзі, Швеція. Команда Zeekr Europe складається з понад 1 500 співробітників, які вже випустили кілька моделей для Geely Group – імовірно, моделі Volvo та Polestar. Однак штаб-квартира Zeekr Europe буде розташована в Амстердамі.

Zeekr ретельно дослідив потреби європейської преміум-клієнтури. Відповідно до цього, теми зарядки, запасу ходу, надійності та залишкової вартості є особливо важливими. Zeekr хоче охопити всі ці аспекти і використати їх для створення повного пакету, який також включає такі послуги, як фінансування, страхування, заряджання та рішення для підключення. Бізнес-модель базуватиметься на “прямому контакті з клієнтом”; це, очевидно, означає, що Zeekr хоче створити шоуруми або дилерів у Європі.

Новопризначений європейський бос бренду, Спірос Фотінос, розповідає: “Європейські клієнти стають все більш сприйнятливими до електромобілів. Ніколи раніше вони не були настільки відкритими до нових технологічних брендів – особливо тих, які спеціалізуються виключно на електромобілях. Маючи ресурси, знання та досвід, на які можна опиратися, Zeekr має дуже хороші позиції, щоб пропонувати електромобілі преміум-класу, інноваційні послуги та видатний клієнтський досвід”.

“Лише два роки тому ми представили наш перший надсучасний електромобіль Zeekr 001“, – пояснив генеральний директор Zeekr Енді Ан. За його словами, реакція клієнтів була “невимовною”. Вже продано понад 93 000 одиниць цього автомобіля. Пізніше до нього приєднався Zeekr 009, а тепер і Zeekr X.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.