Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 15.04.2023

ZF запасається мікросхемами на довгострокову перспективу

Для того, щоб мати змогу виконати свої замовлення на технології електромобільності, компанія ZF забезпечила постачання останнього покоління чіпів з карбіду кремнію. Вони будуть використовуватися з 2025 року.

Технологічний гігант ZF Friedrichshafen підписав довгостроковий контракт з виробником мікросхем STMicroelectronics на постачання напівпровідників. Це дозволить компанії надійно виконувати замовлення клієнтів у сфері електромобільності обсягом понад 30 мільярдів євро до 2030 року, повідомив у четвер член правління ZF Штефан фон Шукманн. Серед іншого, ZF буде використовувати чіпи в автомобілях європейського виробника, які вийдуть на дороги з 2025 року.

Чіпи з карбіду кремнію останнього покоління будуть вироблятися в Італії та Сінгапурі. Вони використовуються в інверторі приводу і контролюють потік енергії між акумулятором і електричним двигуном. Завдяки більш надійним чіпам транспортні засоби, серед іншого, заряджатимуться швидше.

Фон Шукманн розповів, що через велику кількість замовлень було потрібно кілька надійних постачальників чіпів з карбіду кремнію. Лише кілька тижнів тому компанія оголосила, що придбає частку в заводі напівпровідників американського виробника мікросхем Wolfspeed в Саарі.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.