Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 10.12.2022

ZF: концепція майстерні ZF proTech святкує 10-річний ювілей

Концепція майстерні ZF proTech святкує своє 10-річчя. За даними ZF, з моменту заснування мережі у 2012 році до неї приєдналося близько 9 000 партнерів з Німеччини, Австрії та Швейцарії, а також понад 20 000 партнерських майстерень по всьому світу.

Підтримка включає технічні дані та сервісні кампанії, маркетингову підтримку та широку навчальну програму. Для партнерів, які обирають варіант ZF proTech plus, передбачені додаткові послуги, повідомляє ZF.

В обсяг послуг початкового рівня варіанту ZF proTech start входить, наприклад:

  • Доступ до онлайн-порталу для партнерів,
  • Інформація про сервісні кампанії виробників транспортних засобів та інструкції по встановленню для конкретного автомобіля,
  • Навчальні пропозиції для партнерів (можна замовити за бажанням),
  • Служба підтримку по обслуговуванню трансмісій,
  • Онлайн-каталог запчастин,
  • Гаряча лінія по монтажу продукції та
  • Придбання рекламних матеріалів та обладнання для майстерні.

Варіант ZF proTech plus також включає персональну підтримку з боку виїзної служби ZF Aftermarket, дводенний курс технічного навчання з проживанням в готелі та харчуванням, преміум-статус в Центрі передового досвіду ZF по обслуговуванню трансмісій, знак ZF proTech plus для майстерні та угоду про продаж продукції ZF Aftermarket.

Всі партнери ZF proTech отримують вигоду від широкого асортименту запасних частин, пропонованих ZF Aftermarket з брендами Sachs, Lemförder, TRW і Wabco, який покриває більшу частину потреб автосервісу в запасних частинах, підкреслюють в ZF. Крім того, в рамках програми ZF proTech важливе значення має технічне навчання фахівців майстерень. Програма навчання включає підготовку за темами трансмісії, ходової частини, рульового управління, активної безпеки та е-мобільності.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.