Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

ZF інвестує в цифрову систему заправки та оплати для клієнтів автопарку

ZF співпрацює з платформою мобільних заправок CarPay-Diem для підтримки ефективної експлуатації змішаних парків електричних і неелектричних транспортних засобів. Таким чином, постачальник автомобілів все більше перетворюється на постачальника послуг мобільності.

Концерн ZF з Фрідріхсхафена інвестує в платформу мобільних заправок CarPay-Diem, що належить люксембурзькій компанії Kwalyo. Згідно з прес-релізом, стратегічна інвестиція спрямована на зміцнення лідируючих позицій CarPay-Diem на ринку мобільних заправок. Завдяки цій інвестиції ZF ще більше розширює свою пропозицію послуг для автопарків. За словами Філіпа Колпрона, керівника підрозділу ZF Aftermarket і виконавчого віце-президента ZF Group, ZF ще раз підтверджує свою роль лідера на ринку запасних частин, просуваючи цифрові рішення, які супроводжують автомобілі протягом усього їх життєвого циклу.

Завдяки цій інвестиції ми продовжуємо розширювати мережу наших стратегічних партнерів і даємо можливість нашим клієнтам ще ефективніше управляти своїми автопарками: вони можуть ще більше оптимізувати свої витрати і значно зменшити свій вплив на навколишнє середовище”, – говорить Колпрон.

Філіп Колпрон, керівник відділу запасних частин ZF і виконавчий віце-президент ZF Group.| Фото: ZF Friedrichshafen

Для ZF інвестиції в цифрову систему заправки та оплати є важливим доповненням до вже активних джерел даних, які ZF відповідним чином аналізує, щоб разом з іншими партнерами розробити ще більше послуг для клієнтів автопарків.

Заправка….

Платформа мобільних заправок CarPay-Diem була впроваджена люксембурзькою компанією Kwalyo і, як повідомляється, вже обробила понад 3 мільйони транзакцій мобільних заправок з моменту її запуску в 2019 році. Компанія підтримує операторів АЗС і провайдерів карток, а також OEM-виробників та інших постачальників мобільних додатків у їхніх ініціативах з діджиталізації.

….та зарядка

CarPay-Diem також будує найбільшу в Європі мережу автозаправних станцій та електронних зарядних станцій для мобільних транзакцій. Додаток буде інтегрований в інформаційно-розважальну систему автомобіля і дозволить водіям заправлятися, не виходячи з машини. За словами ZF, інвестиції допоможуть технології CarPay-Diem зайняти лідируючі позиції на шляху до наступного покоління заправок. Завдяки інтеграції з телематичними рішеннями ZF, тисячі підключених автомобілів зможуть активувати паливні насоси заправок та електричні зарядні станції за допомогою цифрового рішення для заправки.

“Діджиталізація паливної галузі та зарядки електромобілів мають важливе значення для прискорення енергетичного переходу”

Фредерік Стірнон, генеральний директор Kwalyo.| Фото: ZF Friedrichshafen.

Так говорить Фредерік Стірнон, генеральний директор Kwalyo, про партнерство. Вони пишаються тим, що ZF має таку ж точку зору. ZF може надати CarPay-Diem доступ до тисяч підключених автомобілів по всій Європі. Це призведе до значної економії коштів “завдяки виграшній комбінації телематичних рішень ZF і CarPay-Diem”.

Що це означає?

У світі, що швидко змінюється, автопарки стикаються з різноманітними викликами. Інтеграція мобільного рішення для заправки та оплати з підключеного транспортного засобу не тільки підвищує зручність для водія, але й може надати менеджерам автопарку миттєву видимість витрат на пальне та підвищити операційну ефективність. Це також можливо для експлуатації змішаних автопарків (електромобілі та автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння) і, таким чином, є важливою підтримкою для плавного переходу до повністю електричного автопарку.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.