Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

ZF Aftermarket: тренди на цифровізацію автосервісів у майбутньому

Зі збільшенням складності транспортних засобів зростають і очікування клієнтів від послуг автосервісу. У цьому інтерв’ю Філіп Колпрон, керівник департаменту післяпродажного обслуговування ZF, відповідає на питання на тему “Мережа післяпродажного обслуговування наступного покоління” і пояснює, як майстерні можуть успішно позиціонувати себе в майбутньому.

Пане Колпрон, який вплив матиме діджиталізація на майбутній досвід надання послуг?
P. Colpron: Повсякденне життя механіка в майстерні, дистриб’юторів і оптовиків все частіше відбувається на цифровому рівні. Але зростає не тільки використання програмного забезпечення. Ми всі є свідками постійного підвищення рівня інтелекту за допомогою різних інструментів та систем, які допомагають нам бути більш продуктивними та ефективними у своїй роботі.

Коли ми говоримо про трансформацію мобільності, ми також повинні починати з оцифрування самого транспортного засобу …
P. Colpron: Обслуговування таких транспортних засобів все частіше вимагає використання програмного забезпечення і хмарних функцій. Від окремого водія до підключеного безпілотного транспортного засобу з прийняттям рішень на основі даних – у майбутньому всі рішення щодо мобільності будуть оцифровані. Однак такі додатки, як оновлення програмного забезпечення та діагностика в режимі реального часу, не тільки обіцяють потенційну економію, але й пропонують багато нових можливостей для зміцнення лояльності клієнтів. В автомобільному сервісі, наприклад, діагностичні програми, що працюють на центральній серверній системі, можуть підвищити продуктивність сучасних діагностичних тестерів.

Як ви описуєте мережевий ринок післяпродажного обслуговування наступного покоління з точки зору гравців та доступу до даних?
P. Colpron: Дані є важливою основою для технічного розвитку. Тому нам потрібно дивитися на телематику в більш широкому контексті, ніж ми це робимо сьогодні. Тільки всебічне поширення телематичних функцій в автопарку відкриває шлях до справжньої революції в післяпродажному обслуговуванні. Постійний обмін інформацією з центральними системами створює прозорість щодо стану транспортного засобу, поведінки під час експлуатації та – за згодою клієнта – дозволяє робити висновки щодо його потреб. Таким чином, майстерні можуть персоналізувати свої пропозиції: Наприклад, якщо власник транспортного засобу часто перебуває в дорозі в гірських регіонах, ми рекомендуємо ланцюги протиковзання. Якщо він ще студент, ми активно запрошуємо його на наш дешевий шиномонтаж.

“Широке розповсюдження телематичних функцій відкриває шлях до справжньої революції в післяпродажному обслуговуванні”.
Філіп Колпрон, керівник відділу післяпродажного обслуговування ZF

Це звучить як реальна додана вартість для замовника…
P. Colpron: Завдяки нашій співпраці на ринку післяпродажного обслуговування та обміну відповідною інформацією та інтелектуальними даними, ми повинні створювати додаткову цінність для клієнта та суспільства. ZF Aftermarket підтримує своїх галузевих партнерів у розвитку та зростанні. Основою є наш портфель продуктів, послуг та тренінгів, що постійно розвивається, які беруть свій початок у бізнесі ОЕ (оригінальне оснащення для автовиробників).

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.