Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

ZF ProConnect: прем’єра платформи звʼязку

Автомобіль майбутнього буде все більш мережевим. Тепер ZF додала до свого асортименту відповідну платформу для підключення до інтернет-сервісів.

Нова платформа зв’язку від ZF обіцяє більш широке об’єднання автомобілів в мережу і передачу великих обсягів даних. Прем’єра технології, що отримала назву “ProConnect”, відбудеться на виставці електроніки CES у Лас-Вегасі на початку січня. Платформа освоює різні стандарти зв’язку для обміну інформацією між транспортними засобами, а також зі світлофорами та іншою придорожньою інфраструктурою.

На цій основі можливі такі застосування, як система попередження про затори на дорогах або аварійні ситуації. Крім того, технологія дозволяє надавати широкий спектр цифрових послуг, від оновлення інформації в ефірі та автоматизованого водіння до передачі діагностичних даних до автомайстерні. Коли і з яким автовиробником нова платформа вийде на дорогу, південнонімецька компанія не повідомляє.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.