Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 12.01.2023

ZF Smart Camera 6: швидше та безпечніше

Об’єктивів і фоточіпів вже недостатньо: сенсори камер в сучасних автомобілях – це невеликі дата-центри з оптичними з’єднаннями. Зараз ZF просуває цю розробку ще далі.

Постачальник ZF представив нове покоління своїх інтелектуальних камер для систем допомоги. Smart Camera 6 (= Розумна Камера 6) призначена для забезпечення детального 3D-обзору по всьому периметру і допомагає розпізнавати складні дорожні ситуації. Для цього вона оснащена більшою обчислювальною потужністю, ніж попередня модель, а також має вищу роздільну здатність – вісім мегапікселів. Горизонтальне поле зору збільшилося зі 100 до 120 градусів. Ще одна нова функція – можливість оновлення програмного забезпечення по повітрю.

Зображення з камер обробляється у новому модулі обробки зображень, яки може додатково обробляти сигнали від інших датчиків, таких як радар і лідар. Виробництво обох компонентів планується розпочати у 2025 році. На початковому етапі такі камери, ймовірно, будуть використовуватися в першу чергу для підвищення ефективності роботи звичайних систем допомоги, але можливе також їх застосування для автономного водіння. Прем’єра технології відбулася на виставці електроніки CES у Лас-Вегасі.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.