Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Життя в ліфті


Лондонський підрозділ агентства Grey представило емоційну історію для банку HSBC в рамках масштабної рекламної кампанії кредитної організації It’s Never Just Business («Це не просто бізнес»). За 90 секунд в ролику показана людська історія, причому автори проекту поглянули на неї через призму подорожі на ліфті.

Відео розповідає про історію засновника і керівника компанії під назвою Cadours Industries, починаючи з 1974 року і до теперішніх часів. Все, що бачать глядачі – це ліфт, в якому відбувається безліч подій, що відображають плин життя головного героя. Як і годиться ліфтові – він то опускається вниз, то піднімається вгору – такі ж злети і падіння трапляються і з героєм відео за 40 років роботи його компанії.

За словами Ніка Роланда, креативного директора Grey London, ця історія показує насичене життя бізнесу. «Так, це всього лише ліфт, але він здійснює незвичайну подорож довжиною в життя», – додає Роланд.

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.