Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

26 способів отримати задоволення на роботі прямо зараз


Можна тисячу разів прочитати про те, що займатися потрібно тільки тим, що дійсно цікаво. Безперечно, саме така праця є найбільш успішною і приносить справжнє задоволення. Але реальність життя, на жаль, далеко не така райдужна. Хтось же повинен підбивати ці нудні колонки в Excel, обдзвонювати клієнтів, вести облік продажів і займатися тисячею інших дуже корисних офісних справ, що не приносять великої радості . Однак у кожному разі у вас є вихід. З цієї статті ви дізнаєтеся, як отримувати задоволення на роботі, ким би ви не працювали і чим би ви не займалися.

Прямо зараз!

 • Дайте собі приємну винагороду. Кожна людина любить отримувати призи та винагороди. Для деяких це навіть стає головним стимулом життя. Якщо начальство не дуже вас балує нагородами, то чому б не придумати стимул самому?
 • Пограйте, як дитина. Якщо ви цілий день зайняті дорослими нудними справами, то цілком можна виділити собі півгодини чисто для розваги і пройти пару рівнів в улюбленій грі. Тим більше що є цілих 10 причин, чому під час гри ми стаємо щасливішими.
 • Купіть собі квіти. Не вірте, що квіти люблять тільки сльозливі панянки в романтичному настрої. Вони подобаються всім без винятку і одним своїм виглядом створюють атмосферу свята. Потрібно тільки правильно їх вибирати.
 • Створіть плей-лист для підвищення настрою. Одягніть навушники і сховайтеся від цього жахливого світу за стіною улюблених мелодій. Музика може бути одним з найсильніших чинників, які допоможуть вам розслабитися або, навпаки, сфокусуватися на роботі.
 • Потанцюйте. Так, танці можуть бути не прийняті у вашому колективі, і на вас можуть подивитися з подивом. Але ви можете аргументувати, що це чудове заняття не тільки вбиває нудьгу, але і дозволяє стати розумнішими!
 • Медитуйте. Всі люди, що практикують медитацію, свідчать про її незвичайні можливості по управлінню своїм настроєм і самопочуттям. Пора перевірити це на собі. 
 • Гуляйте (особливо в сонячний день). Ніколи, ніколи не проводьте обідню перерву в стінах свого офісу. Користуйтеся будь-якою можливістю, щоб втекти з того царства кондиціонерів та штучного освітлення на вулицю. Піші прогулянки допоможуть привести в порядок свої думки, а також швидко схуднути.
 • З’їжте що-небудь, що підвищить вам настрій. Я люблю шоколад. Але не відмовлюся і від якихось інших ласощів. У будь-якому випадку, незалежно від ваших смаків, завжди можна дати собі невелике послаблення і побалувати себе улюбленою їжею. Головне – знати міру.
 • Випийте води. Підтримання водного балансу не тільки корисно для вашого здоров’я, але і позитивно впливає на емоційний фон.
 • Просто посміхніться. Коли ми щасливі, ми посміхаємося. Але існує і зворотна закономірність: коли ми посміхаємося, то стаємо щасливішими.

На цьому тижні

 • Менше кави і більше вправ. Ні, кава в обмежених кількостях цілком здатна підняти настрій. Головне – не зловживати, тому що в кінцевому підсумку можна перетворитися на кавового наркомана. Краще налягати на фізичні вправи, адже вони приносять приблизно такий же сплеск енергії, як і чашечка міцної кави.
 • Допомагайте колегам. Це один з кращих способів відчути свою значимість і поглянути на робочі обов’язки з нового боку. Усвідомлення своєї корисності допоможе вам знайти новий сенс у своїй роботі і, можливо, навіть полюбити її.
 • Кожен день згадуйте про те хороше, що з вами сталося. І дійсно, що ми усе про сумне та про сумне? Адже не все так погано. Давайте згадаємо про те хороше, що є в житті кожної людини. Повірте, якщо подивитися на своє життя спокійно і неупереджено, то в ньому виявиться набагато більше позитиву, ніж здається.
 • Купіть собі кумедний кухлик. Іноді достатньо змінити навіть одну дрібницю, щоб внести в свій робочий день приємний відтінок. Кухлик наведено, зрозуміло, для прикладу. Це може бути і будь-яка інша річ, один погляд на яку змушує вас посміхатися.
 • Прикрасьте своє робоче місце. Якщо ви давно працюєте на одному місці, то його атмосфера може поступово почати тиснути вам на психіку. Спробуйте в силу наявних можливостей поміняти меблі, перефарбувати стіни, змінити елементи декору і так далі. 
 • Виділяйте не менше 20 хвилин щодня для особистих завдань. Робіть кожну годину хоча б п’ятихвилинні перерви. Навіть цей невеликий проміжок можна провести з великою користю для себе. У кінцевому підсумку це анітрохи не завадить вашій продуктивності, а навіть навпаки, підвищить її.
 • Згадайте про цінності самого себе. Занижена самооцінка є невичерпним джерелом переживань і поганого настрою. Вона здатна отруїти навіть прекрасний день і найсильнішу людину зробити слабкою і нерішучою. Віру в себе необхідно ростити і культивувати, і це не раз ще виручить вас у житті.
 • Відстежуйте свої досягнення. Кращий спосіб мотивації – це наочне і детальне фіксування своїх досягнень. Для цього можна завести спеціальний щоденник, де записувати тільки свої перемоги і рекорди.
 • Змініть рутину. Однакові і монотонно змінюючі один одного дні можуть кого завгодно ввести в депресію. Щоб цього не сталося, постарайтеся хоча б зрідка вводити в свій розпорядок елемент несподіванки. Вийти на одну зупинку раніше і дійти до роботи пішки. Замовити нове блюдо. Подивитися фільм жахів. 

У цьому місяці

 • Придумайте спільний захід. Ваше ставлення до роботи може кардинально змінитися після того, як зміняться відносини на роботі. Набагато приємніше, коли вас оточує колектив однодумців, згуртований не тільки загальними цілями, а й схожими інтересами. Постарайтеся організувати спілкування зі співробітниками в неформальній атмосфері, наприклад спільні заняття в спортзалі, вилазку на природу або хоча б вечірку.
 • Більше спіть. Коли один раз недосипаєш пару годин, то нічого начебто не відбувається. Але коли це перетворюється на систему, то починає руйнувати ваше життя. Ви стаєте млявим і дратівливим, вас долає хронічна втома і напади поганого настрою. Так що слід обов’язково встановити для себе оптимальний режим сну і неухильно його дотримуватися.
 • Змініть ранковий розпорядок. Багато хто стверджує, що перші хвилини вашого дня багато в чому можуть визначити весь його перебіг. Якщо ви почали свій день з метушні і хаосу, то велика ймовірність, що в такому ритмі він і закінчиться. Тому вставайте раніше, нікуди не поспішайте і обов’язково поснідайте. На ситий шлунок навіть найбільш жахлива робота здасться не настільки огидною.
 • Проводьте вихідні правильно. Якщо на вихідних ви міняєте офісне крісло на місце на дивані перед телевізором, то користі від такого відпочинку не буде. Один головний біль і втома на початку робочого тижня. Тому намагайтеся проводити вихідні максимально активно і максимально віддалено від насидженого місця на дивані. Нехай краще в понеділок болять м’язи, а не голова. Всі успішні люди роблять це.
 • Поставте собі амбітне завдання. Немає нічого гіршого для людини, ніж відчуття своєї нікчемності і марності докладених зусиль. Тому навіть якщо ваша робота не передбачає великих цілей, то придумайте їх для себе. А зробити це правильно допоможе простий і незабутній принцип ГОРІЛКИ.
 • Більше спілкуйтеся. Людина – істота соціальна і не може існувати без спілкування. Головне, щоб це спілкування було позитивним і розвиваючим, а не навпаки. Тому дуже важливо строго фільтрувати коло людей, з якими вам доводиться взаємодіяти. Ну і не забувати про кілька аксіом, які допоможуть ваше спілкування зробити більш корисним.
 • Візьміть учня. Якщо ви точно впевнені, що у вашій професії немає абсолютно нічого привабливого і цікавого, то візьміться когось навчати. Широко відкриті захоплені очі новачка допоможуть вам поглянути на свою роботу свіжим поглядом і знайти в ній багато привабливих сторін, до яких ви просто вже звикли і яких не помічаєте. Ну що, допомогло? Ви стали трохи щасливішими?

Джерело: news.alls.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.