Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

26 способів отримати задоволення на роботі прямо зараз


Можна тисячу разів прочитати про те, що займатися потрібно тільки тим, що дійсно цікаво. Безперечно, саме така праця є найбільш успішною і приносить справжнє задоволення. Але реальність життя, на жаль, далеко не така райдужна. Хтось же повинен підбивати ці нудні колонки в Excel, обдзвонювати клієнтів, вести облік продажів і займатися тисячею інших дуже корисних офісних справ, що не приносять великої радості . Однак у кожному разі у вас є вихід. З цієї статті ви дізнаєтеся, як отримувати задоволення на роботі, ким би ви не працювали і чим би ви не займалися.

Прямо зараз!

 • Дайте собі приємну винагороду. Кожна людина любить отримувати призи та винагороди. Для деяких це навіть стає головним стимулом життя. Якщо начальство не дуже вас балує нагородами, то чому б не придумати стимул самому?
 • Пограйте, як дитина. Якщо ви цілий день зайняті дорослими нудними справами, то цілком можна виділити собі півгодини чисто для розваги і пройти пару рівнів в улюбленій грі. Тим більше що є цілих 10 причин, чому під час гри ми стаємо щасливішими.
 • Купіть собі квіти. Не вірте, що квіти люблять тільки сльозливі панянки в романтичному настрої. Вони подобаються всім без винятку і одним своїм виглядом створюють атмосферу свята. Потрібно тільки правильно їх вибирати.
 • Створіть плей-лист для підвищення настрою. Одягніть навушники і сховайтеся від цього жахливого світу за стіною улюблених мелодій. Музика може бути одним з найсильніших чинників, які допоможуть вам розслабитися або, навпаки, сфокусуватися на роботі.
 • Потанцюйте. Так, танці можуть бути не прийняті у вашому колективі, і на вас можуть подивитися з подивом. Але ви можете аргументувати, що це чудове заняття не тільки вбиває нудьгу, але і дозволяє стати розумнішими!
 • Медитуйте. Всі люди, що практикують медитацію, свідчать про її незвичайні можливості по управлінню своїм настроєм і самопочуттям. Пора перевірити це на собі. 
 • Гуляйте (особливо в сонячний день). Ніколи, ніколи не проводьте обідню перерву в стінах свого офісу. Користуйтеся будь-якою можливістю, щоб втекти з того царства кондиціонерів та штучного освітлення на вулицю. Піші прогулянки допоможуть привести в порядок свої думки, а також швидко схуднути.
 • З’їжте що-небудь, що підвищить вам настрій. Я люблю шоколад. Але не відмовлюся і від якихось інших ласощів. У будь-якому випадку, незалежно від ваших смаків, завжди можна дати собі невелике послаблення і побалувати себе улюбленою їжею. Головне – знати міру.
 • Випийте води. Підтримання водного балансу не тільки корисно для вашого здоров’я, але і позитивно впливає на емоційний фон.
 • Просто посміхніться. Коли ми щасливі, ми посміхаємося. Але існує і зворотна закономірність: коли ми посміхаємося, то стаємо щасливішими.

На цьому тижні

 • Менше кави і більше вправ. Ні, кава в обмежених кількостях цілком здатна підняти настрій. Головне – не зловживати, тому що в кінцевому підсумку можна перетворитися на кавового наркомана. Краще налягати на фізичні вправи, адже вони приносять приблизно такий же сплеск енергії, як і чашечка міцної кави.
 • Допомагайте колегам. Це один з кращих способів відчути свою значимість і поглянути на робочі обов’язки з нового боку. Усвідомлення своєї корисності допоможе вам знайти новий сенс у своїй роботі і, можливо, навіть полюбити її.
 • Кожен день згадуйте про те хороше, що з вами сталося. І дійсно, що ми усе про сумне та про сумне? Адже не все так погано. Давайте згадаємо про те хороше, що є в житті кожної людини. Повірте, якщо подивитися на своє життя спокійно і неупереджено, то в ньому виявиться набагато більше позитиву, ніж здається.
 • Купіть собі кумедний кухлик. Іноді достатньо змінити навіть одну дрібницю, щоб внести в свій робочий день приємний відтінок. Кухлик наведено, зрозуміло, для прикладу. Це може бути і будь-яка інша річ, один погляд на яку змушує вас посміхатися.
 • Прикрасьте своє робоче місце. Якщо ви давно працюєте на одному місці, то його атмосфера може поступово почати тиснути вам на психіку. Спробуйте в силу наявних можливостей поміняти меблі, перефарбувати стіни, змінити елементи декору і так далі. 
 • Виділяйте не менше 20 хвилин щодня для особистих завдань. Робіть кожну годину хоча б п’ятихвилинні перерви. Навіть цей невеликий проміжок можна провести з великою користю для себе. У кінцевому підсумку це анітрохи не завадить вашій продуктивності, а навіть навпаки, підвищить її.
 • Згадайте про цінності самого себе. Занижена самооцінка є невичерпним джерелом переживань і поганого настрою. Вона здатна отруїти навіть прекрасний день і найсильнішу людину зробити слабкою і нерішучою. Віру в себе необхідно ростити і культивувати, і це не раз ще виручить вас у житті.
 • Відстежуйте свої досягнення. Кращий спосіб мотивації – це наочне і детальне фіксування своїх досягнень. Для цього можна завести спеціальний щоденник, де записувати тільки свої перемоги і рекорди.
 • Змініть рутину. Однакові і монотонно змінюючі один одного дні можуть кого завгодно ввести в депресію. Щоб цього не сталося, постарайтеся хоча б зрідка вводити в свій розпорядок елемент несподіванки. Вийти на одну зупинку раніше і дійти до роботи пішки. Замовити нове блюдо. Подивитися фільм жахів. 

У цьому місяці

 • Придумайте спільний захід. Ваше ставлення до роботи може кардинально змінитися після того, як зміняться відносини на роботі. Набагато приємніше, коли вас оточує колектив однодумців, згуртований не тільки загальними цілями, а й схожими інтересами. Постарайтеся організувати спілкування зі співробітниками в неформальній атмосфері, наприклад спільні заняття в спортзалі, вилазку на природу або хоча б вечірку.
 • Більше спіть. Коли один раз недосипаєш пару годин, то нічого начебто не відбувається. Але коли це перетворюється на систему, то починає руйнувати ваше життя. Ви стаєте млявим і дратівливим, вас долає хронічна втома і напади поганого настрою. Так що слід обов’язково встановити для себе оптимальний режим сну і неухильно його дотримуватися.
 • Змініть ранковий розпорядок. Багато хто стверджує, що перші хвилини вашого дня багато в чому можуть визначити весь його перебіг. Якщо ви почали свій день з метушні і хаосу, то велика ймовірність, що в такому ритмі він і закінчиться. Тому вставайте раніше, нікуди не поспішайте і обов’язково поснідайте. На ситий шлунок навіть найбільш жахлива робота здасться не настільки огидною.
 • Проводьте вихідні правильно. Якщо на вихідних ви міняєте офісне крісло на місце на дивані перед телевізором, то користі від такого відпочинку не буде. Один головний біль і втома на початку робочого тижня. Тому намагайтеся проводити вихідні максимально активно і максимально віддалено від насидженого місця на дивані. Нехай краще в понеділок болять м’язи, а не голова. Всі успішні люди роблять це.
 • Поставте собі амбітне завдання. Немає нічого гіршого для людини, ніж відчуття своєї нікчемності і марності докладених зусиль. Тому навіть якщо ваша робота не передбачає великих цілей, то придумайте їх для себе. А зробити це правильно допоможе простий і незабутній принцип ГОРІЛКИ.
 • Більше спілкуйтеся. Людина – істота соціальна і не може існувати без спілкування. Головне, щоб це спілкування було позитивним і розвиваючим, а не навпаки. Тому дуже важливо строго фільтрувати коло людей, з якими вам доводиться взаємодіяти. Ну і не забувати про кілька аксіом, які допоможуть ваше спілкування зробити більш корисним.
 • Візьміть учня. Якщо ви точно впевнені, що у вашій професії немає абсолютно нічого привабливого і цікавого, то візьміться когось навчати. Широко відкриті захоплені очі новачка допоможуть вам поглянути на свою роботу свіжим поглядом і знайти в ній багато привабливих сторін, до яких ви просто вже звикли і яких не помічаєте. Ну що, допомогло? Ви стали трохи щасливішими?

Джерело: news.alls.com.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.