Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

“Евробляхерам” дали останній шанс, але пощастило не всім: кому не вдасться уникнути штрафів


Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроект №2288 про відстрочку штрафів за порушення ввезення “евроблях” до 31 грудня 2019 року, який вже підписав президента Володимир Зеленський. Однак документ стосується не всіх власників авто на єврономерах.

Рішення підтримали 311 народних депутатів при необхідних 226 голосів. Крім цього, народні депутати також домовилися скоротити терміни підготовки документа до другого читання.

Проект закону №2288 про внесення змін до Митного кодексу України щодо тимчасового порядку застосування статей 470 і 481 передбачає створення передумов для комплексного врегулювання питання митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією в Україні.

Крім того, законопроект має на меті забезпечення дотримання митних правил при переміщенні транспортних засобів в митних режимах тимчасового ввезення та транзиту, а також врахування інтересів всіх верств населення при вирішенні зазначеного питання.

Однак, якщо власник “євробляхи” прострочив транзит авто до 10 днів, то йому могли виписати штраф до 5100 гривень. Якщо більше 30 днів, то 170 тис. гривень з ймовірністю конфіскації авто.

У разі, якщо водій їздить на нерозмитненій “євроблясі”, то його можуть оштрафувати на 8500 гривень. А якщо протягом року його знову впіймають на нерозмитненому авто, то штраф зросте до 17 тис. гривень. До того ж, в цей раз власника авто позбавлять прав на рік і можуть вилучити машину.

Закон в даний момент вже набрав чинності, але відстрочка, передбачена ним, діє тільки на ті авто, які розмитнили.

Джерелоavtovod.com.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.