Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Електромобілями дозволили керувати з 14 років


У Франції на законодавчому рівні дозволили молодим людям, які досягли 14-річного віку, управляти невеликими електромобілями.

Зміна закону стала можливою завдяки директиві ЄС, яка спрямована на уніфікацію правил дорожнього руху різних країн. Це повинно полегшити пересування європейців по континенту на легких транспортних засобах, повідомляє www.ecotown.com.ua Одним з перших автомобілів, яке потрапляє під новий закон, став електрокар Renault Twizy у версії Urban 45 вартістю близько 7600 доларів. Причому 14-річні підлітки отримали право їздити тільки на слабкій, 5-сильній версії яка відноситься до класу мопедів і легких квадроциклів і може розганятися до 45 км / год. Запас ходу складає близько 100 км.

Електричний Twizy оснащений сучасними засобами активної і пасивної безпеки, включаючи надувні подушки. Більш потужна, 14-сильна версія відноситься вже до класу А1, на якій мають право вже їздити 16-річні підлітки і то за умови згоди батьків. Повноцінне водійське посвідчення у Франції видають з 18 років.

Джерело: www.autocentre.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.