Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Електромобілями дозволили керувати з 14 років


У Франції на законодавчому рівні дозволили молодим людям, які досягли 14-річного віку, управляти невеликими електромобілями.

Зміна закону стала можливою завдяки директиві ЄС, яка спрямована на уніфікацію правил дорожнього руху різних країн. Це повинно полегшити пересування європейців по континенту на легких транспортних засобах, повідомляє www.ecotown.com.ua Одним з перших автомобілів, яке потрапляє під новий закон, став електрокар Renault Twizy у версії Urban 45 вартістю близько 7600 доларів. Причому 14-річні підлітки отримали право їздити тільки на слабкій, 5-сильній версії яка відноситься до класу мопедів і легких квадроциклів і може розганятися до 45 км / год. Запас ходу складає близько 100 км.

Електричний Twizy оснащений сучасними засобами активної і пасивної безпеки, включаючи надувні подушки. Більш потужна, 14-сильна версія відноситься вже до класу А1, на якій мають право вже їздити 16-річні підлітки і то за умови згоди батьків. Повноцінне водійське посвідчення у Франції видають з 18 років.

Джерело: www.autocentre.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.