Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Лейтмотив Генасамблеї світового автопрому: електромобілі – не єдине рішення


«Електричні транспортні засоби представляють собою важливу альтернативу двигунів внутрішнього згоряння, однак це не єдине рішення в глобальному масштабі», – заявив Президент OICA Маттіас Віссманн.

На Генеральній Асамблеї Міжнародної організації автовиробників (OICA) в Індонезії Матіас Віссманн, президент OICA, підкреслив позицію національних асоціацій автовиробників, що взяли у зустрічі, щодо того, що електромобілі, які представляють собою важливу альтернативу двигунів внутрішнього згоряння, не є єдиним рішенням в глобальному масштабі. На даний час досить багато невизначеності щодо майбутнього традиційних технологій, зазначив Віссманн, а заборона будь-якої технології, безсумнівно, є помилковим способом досягнення балансу між промисловою і кліматичною політикою. «Ми повинні бути відкриті для технологій. Це означає, що світова автомобільна промисловість повинна дотримуватися технологічно-нейтрального підходу », заявив президент OICA.

Також на Генасамблеї автовиробників, організованої спільно з Асоціацією автопромисловості Індонезії (GAIKINDO), обговорювалося майбутнє індивідуальної мобільності в світлі впровадження цифрових технологій і особливо деяких політичних рішень, спрямованих на припинення використання технології внутрішнього згоряння та її заміну двигунами на електротязі.

За словами президента OICA, «незважаючи на очевидну роль урядів у визначенні амбітних екологічних завдань і їх податковий вплив в процес поліпшення стану навколишнього середовища, не варто очікувати, що вони будуть диктувати вибір технологій для досягнення цих цілей. Виробництва несуть відповідальність за вибір і пропозицію продукції, необхідної споживачам, в той час як уряди несуть відповідальність за нейтральну з точки зору технологій, відкриту і чесну конкуренцію».

Г-н Вісманн додав, що «необхідно застосувати загальний підхід, який би розглядав всі використовувані параметри, а саме, від виробництва енергії, до шкідливих викидів, як парникових газів, так і забруднюючих речовин, таких як окис вуглецю, оксидів азоту або твердих частинок і т .п.»Саме такий загальний підхід продемонструє той факт, що в залежності від країни або регіону, а також в залежності від виду транспортних засобів і їх використання, можливі інші альтернативи, а не єдина ставка на повністю електричні авто. Наприклад, полугібридні схеми пропонують хороші перспективи на багато років вперед при використанні нових альтернативних біо- та синтетичних видів палива».

Відносно впровадження цифрових технологій в автомобілях, Віссманн зазначив, що «це пов’язано з великою кількістю питань: автоматизацією транспортних засобів, повідомленням, кібербезпекою і т.д. Нормативно-правова база потребує розгляду багатьох з них, а виробники транспортних засобів – активної підтримки з боку урядів на міжнародному рівні для розробки нових концепцій сертифікації. Впровадження цифрових технологій пропонує величезний потенціал. Крім індивідуальної мобільності, з’являються нові концепції мобільності, однак багато споживачів, проте, як і раніше насолоджуються їздою на своїх власних автомобілях, як і багато років тому».

Для довідки: OICA – асоціація автовиробників глобального масштабу, до складу якої входять 39 національних і регіональних учасників, в їх числі також Європейська асоціація автовиробників (ACEA). Всі великі ОЕМ-виробники і бренди європейських країн, країн СНД, США, Китаю, Кореї, Японії, Індії представлені в OICA своїми національними асоціаціями.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.