Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Китай продовжив податкові пільги для електромобілів до 2021 року


Влада Китаю заявила про продовження податкового вирахування на покупку «автомобілів з новими джерелами енергії» – NEV, повідомляє Reuters. Під цю абревіатуру підходять електрокари, гібриди і водневі авто.

Пільги діють вже зараз, проте вони повинні були завершитися 1 січня 2018 року. Тепер знижки продовжили ще на три роки – до 31 грудня 2020. Покупцям NEV в Китаї повертають раніше сплачені податки в розмірі 10% від вартості машини, при цьому сума вирахування може досягати 10 тисяч доларів.

Про продовження податкового вирахування просили автовиробники. Справа в тому, що з 2019 року в Китаї починають діяти квоти на виробництво електромобілів і гібридів, які зобов’язують автоконцерни випускати такі машини. Щоб виробництво не було збитковим і електрокари добре продавалися і було потрібно продовження режиму податкового вирахування.

Китай – найбільший ринок автомобілів в світі. У тому числі в цій країні продається і найбільша кількість NEV. З січня по листопад 2017 року продажі таких машин виросли на 51,4 процента. За підсумками всього року в Китаї, як очікується, буде продано 700 тисяч електромобілів і гібридів.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.