Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Китай продовжив податкові пільги для електромобілів до 2021 року


Влада Китаю заявила про продовження податкового вирахування на покупку «автомобілів з новими джерелами енергії» – NEV, повідомляє Reuters. Під цю абревіатуру підходять електрокари, гібриди і водневі авто.

Пільги діють вже зараз, проте вони повинні були завершитися 1 січня 2018 року. Тепер знижки продовжили ще на три роки – до 31 грудня 2020. Покупцям NEV в Китаї повертають раніше сплачені податки в розмірі 10% від вартості машини, при цьому сума вирахування може досягати 10 тисяч доларів.

Про продовження податкового вирахування просили автовиробники. Справа в тому, що з 2019 року в Китаї починають діяти квоти на виробництво електромобілів і гібридів, які зобов’язують автоконцерни випускати такі машини. Щоб виробництво не було збитковим і електрокари добре продавалися і було потрібно продовження режиму податкового вирахування.

Китай – найбільший ринок автомобілів в світі. У тому числі в цій країні продається і найбільша кількість NEV. З січня по листопад 2017 року продажі таких машин виросли на 51,4 процента. За підсумками всього року в Китаї, як очікується, буде продано 700 тисяч електромобілів і гібридів.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.