Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Роботи проти людей: хто краще паркує автомобілі


Щоб з’ясувати, наскільки просунулися технології автоматичного паркування автомобілів, популярний автомобільний клуб ААА (США) провів цікавий експеримент.

У тест-драйві брало участь п’ять автомобілів, доступних на американському ринку. Це Lincoln MKC, Mercedes-Benz ML400 4Matic, Cadillac CTS-V Sport, BMW i3 і Jeep Cherokee Limited.

Ці машини були обрані спеціально, адже використовувані в них технології та комплектуючі були від різних виробників. Це дозволило оцінити механізми автоматизованого паркування максимально неупереджено, повідомляє zr.ru.

У якості суперників “штучного інтелекту” виступали п’ятеро професійних водіїв з числа співробітників AAA, які паркувалися за допомогою камери заднього виду на автомобілях тих же габаритів і класів. У завдання для змагання входила тільки паралельна парковка, її оцінювали по цілому ряду параметрів: швидкість, точність, відстань до бордюру і так далі.

У результаті випробувань з’ясувалося, що люди поступаються паркувальним роботам абсолютно за всіма параметрами. “Автоматика допустила на 81% менше контактів колеса з бордюром, – йдеться у звіті AAA, – використовувала на 47% менше рухів кермом, паркувалася, в середньому, на 37% ближче до узбіччя і затрачала на це на 10% менше часу“.

Мене вразило, наскільки далеко просунулися технології, я не очікував таких результатів“, – прокоментував результати тесту директор AAA з обслуговування та ремонту автомобілів Джон Нільсен. При цьому опитування показують, що лише 25% американських власників машин з паркувальними автоматами довіряють цю операцію роботам.

Джерело: obozrevatel.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.