Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Роботи проти людей: хто краще паркує автомобілі


Щоб з’ясувати, наскільки просунулися технології автоматичного паркування автомобілів, популярний автомобільний клуб ААА (США) провів цікавий експеримент.

У тест-драйві брало участь п’ять автомобілів, доступних на американському ринку. Це Lincoln MKC, Mercedes-Benz ML400 4Matic, Cadillac CTS-V Sport, BMW i3 і Jeep Cherokee Limited.

Ці машини були обрані спеціально, адже використовувані в них технології та комплектуючі були від різних виробників. Це дозволило оцінити механізми автоматизованого паркування максимально неупереджено, повідомляє zr.ru.

У якості суперників “штучного інтелекту” виступали п’ятеро професійних водіїв з числа співробітників AAA, які паркувалися за допомогою камери заднього виду на автомобілях тих же габаритів і класів. У завдання для змагання входила тільки паралельна парковка, її оцінювали по цілому ряду параметрів: швидкість, точність, відстань до бордюру і так далі.

У результаті випробувань з’ясувалося, що люди поступаються паркувальним роботам абсолютно за всіма параметрами. “Автоматика допустила на 81% менше контактів колеса з бордюром, – йдеться у звіті AAA, – використовувала на 47% менше рухів кермом, паркувалася, в середньому, на 37% ближче до узбіччя і затрачала на це на 10% менше часу“.

Мене вразило, наскільки далеко просунулися технології, я не очікував таких результатів“, – прокоментував результати тесту директор AAA з обслуговування та ремонту автомобілів Джон Нільсен. При цьому опитування показують, що лише 25% американських власників машин з паркувальними автоматами довіряють цю операцію роботам.

Джерело: obozrevatel.com

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.