Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Toyota погодилася продати китайцям технології електромобіля eQ


Покупець – молода компанія Singulato

Уточнюючи, що це ексклюзивний матеріал, джерело повідомило про домовленість між Toyota Motor і молодою китайською компанією Singulato. Стверджують, що японський автовиробник погодився продати технологію електромобілів, і це дозволить китайцям прискорити розробку своєї моделі мініелектромобіля.

Натомість Toyota отримає переважні права на купівлю «зелених» кредитів, які Singulato згенерує відповідно до нової системи квот в Китаї для повністю електричних і гібридних автомобілів.

«У зв’язку з електрифікацією, автономним водінням і спільним використанням автомобілів, які потрясають галузь, необхідно переглянути старі підходи», – сказав один з представників Toyota, відмовившись назвати себе, оскільки він не був уповноважений говорити з цього питання. Він додав, що в мінливих умовах компанії «слід бути досить скромною і вчитися у новачків».

Singulato отримає ліцензію на використання конструкції Toyota eQ – акумуляторного електричного мікроавтомобіля. Очікується, що про операцію буде оголошено вже завтра, на автошоу в Шанхаї, де Singulato представить концепт-кар на основі eQ.

Singulato планує переробити автомобіль, адаптуючи його до місцевих смаків, щоб до початку 2021 року створити більш доступну модель зі збільшеним пробігом.

Фінансові умови угоди не розголошуються. За неофіційною інформацією, мова йде про декілька десятків мільйонів доларів.

ДЖерело: www.reuters.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.