Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Вантажівки майбутнього: один водій керує кількома фурами одночасно (відео)


У майбутньому для вантажних перевезеннь на 10 фур потрібен буде лише один водій. Принаймні так вважає шведський стартап Einride, який продемонстрував відео, в якому один оператор може керувати одразу кількома вантажівками.

Щоправда, поки що мова йде про 2 машини, але це тільки випробування. Спеціаліст на екранах бачить усе, що відбувається навколо машини. А керує вантажівкою за допомогою джойстика, наче в комп’ютерних іграх.

Вантажівки майбутнього

За інформацією розробника, допомога автономним машинам потрібна в основному під час виїзду на маршрут і під час повернення. А основну частину дороги фура їхатиме автономно.

Технологія одночасного керування вантажівками дозволить перевізникам суттєво зменшити вартість перевезень і не залежати від людського фактора – втоми водіїв.

Джерело: auto.24tv.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.